Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День Учителя 2015

 

День Учителя-2015

Комарин Вікторія,

Група Л-23

Гаряча та жовтобагряна осінь завжди приносить нам чудове свято – день Учителя.

Учитель – це людина з великої букви, адже вчителі відкривають для нас нові грані цікавого та непередбачуваного життя, допомагають нам ставати тими, ким ми є. Тому день Учителя  для кожної людини особливе свято.

Ми ліцеїсти також з приємним хвилюванням кожного року поспішаємо на свято, щоб привітати улюбленого викладача, а той, у свою чергу, з сльозами на очах та радісною посмішкою приймає привітання та щиро дякує.

Перед початком концерту усміхнені та приємні дівчата вручали викладачам саморобні листівки, які зробили у подарунок для наших вчителів членкині осередку “Молода українка” Союзу українок в нашому ліцеї

Цьогорічний  святковий концерт до дня Учителя проводився 2 жовтня в актовому залі ІФНТУНГ. Ведучими нашого заходу були ліцеїсти  Сергій Куліш (Л-32), Анна Нагорняк (Л-23), Вікторія Комарин (Л-23). Розпочала свято ліцейна творча група, виконавши пісню про Івано-Франківськ.

Традиційно, як і на кожному ліцейному святкуванні, слово було надано директору ліцею Мирославу Янишівському, який привітав увесь викладацький колектив ліцею.

Також на наше свято завітав давній друг нашого навчального закладу, депутат Верховної Ради України Олександр Шевченко.

Після промови пана директора ліцеїстки групи Л-33 Тетяна Рибчинчук і Марія Копачук подарували танець глядачам.

Приємним сюрпризом стала фотопрезентація на святі, під час якої виступив дует Богдана Критовича /Л-33/ та Ольги Гарлінської /Л-12/ з піснею “Старі Фотографії”.

Вітання ювілярів педагогічної праці

Вже стало доброю традицією на ліцейному учительському  святі вітати ювілярів педагогічної праці, чий педагогічний стаж, виражений у роках, кратний числу “п’ять”:

Цього року були ювіляри “15-річники”, “20-річники”, “30-річники”, “35-річники”, “40-річники” і навіть “50-річниця”.

Ювілярами 15-річниками були  – Петращук Оксана Петрівна, учителька хімії та Остапюк Марія Василівна, учителька правознавства, наставниця групи Л-21. Їм вручено  грамоти та подарунки. Марії Василівні було надано слово і після її промови ліцеїстка Братах Тетяна /Л-21/ виконала пісню у подарунок.

Цьогорічний 20-літній ювіляр Пиріг Юрій Степанович, заступник директора, – людина креативного розуму та позитивного характеру. Його привітали  піснею у виконанні Біланюк Ірина /Л-11/ ‑ “Подай руку Україні”.

Двадцяти п’яти літнім ювіляром цього року була  Янишівська Лідія Павлівна, учителька фізики, наставник групи Л-33. Після нагородження та промови викладача дружньо її підтримали ліцеїсти групи  Л-33 з квітами і привітаннями. В подарунок Лідії Павлівні прозвучало музичне вітання від сестри та брата Бельмегів:  Марії /Л-33/ та Миколи (Л-13).

Цей рік у нас багатий на ювілярів. Отож, на святі у нас були нагороджені і 35-літні ювіляри:  Попадюк Ірина Михайліна, Середюк Орися Іллівна.

Ще одним поважним ювіляром була  Криль Ганна Василівна. Вона відзначила 40-річчя педагогічної праці. Опісля виступу для наших дорогих ювілярів прозвучав музичний номер у виконанні ліцеїстів групи Л-23 – Бегметюка Назара, Кузьміна Максима та Комарин Вікторії.

І, нарешті, найтепліші слова захоплення та вдячності звучали для  найповажнішої ювілярки ‑ Вихор Анни Михайлівни. Цього року виповнилося  50 років її педагогічної діяльності.

Від імені викладацького колективу, Анні Михайлівні вручили чудову картину – гірський пейзаж,  адже    “…ми ліцей, який багато ходить по горах”. Ще одним подарунком стала пісня “День Учителя” у виконанні Критовича Богдана /Л-33/.

Крім ювілярів педагогічної праці, цього року був і “звичайний” іменинник-ювіляр – Главач Роман Антонович. За кілька днів до цього свята  якому виповнилося 50 років від дня народження. Його привітав оплесками весь ліцейний колектив. Та найнеочікуванішим було привітання від його випускників – колишніх ліцеїстів групи Л-2010-3. Вони приготували відеопривітання, а після завершення ролика і самі зайшли в зал і з квітами та посмішками привітали Романа Антоновича. 

Традиційним було привітання від кожної групи. Цього року наші групи проявляли креативність. Вони показали весь свій потенціал, ідеї, бажання та вміння.  Думаю, що приємно спостерігати таке видовище викладачам, для яких це все і готувалося.

 І, на завершення, ліцеїстка групи Л-13 Двояк Софія виконала пісню “Вчителько моя”, під час якої ліцеїсти зійшли зі сцени і запросили на танець своїх учителів. Це було унікальне виконання. Важко уявити, що у якийсь номер можна вкласти ще більше любові і натхнення, ніж це зробила наша Софійка.

Свято було наповнене приємними моментами, іноді неочікуваними подіями, але воно залишилося у серцях кожного ліцеїста і, особливо, кожного викладача.

Ви не маєте права лишати повідомлення