Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Шевченківським краєм

Незабутня подорож!

 

Пігач Наталя, Пасічник Єлизавета.

Група Л-24

 

На осінніх канікулах ліцеїсти другого  курсу здійснили захоплюючу поїздку по шевченківських місцях, а також побували у надзвичайно чудесному Софіївському  парку  в Умані.  Екскурсія залишила після себе незабутні враження, теплі спогади, зміцнила почуття українського націоналізму та возз’єднала десятки сердець.

 

Ліцеїстів переповнювало відчуття пошани та любові до України, до самобутності і неповторності нашого народу, до Великого Кобзаря коли вони піднялись на могилу Тараса Григоровича Шевченка у Каневі.  Пісні та поезії, які виконували діти і наставники лунали над величним Дніпром… Захоплювало дух від  атмосфери, яка там панувала. Усіх зацікавив  музей, матеріали якого розповідали про життя та творчість поета, художника, гравера, філософа,мислителя.

 По-особливому чуттєвою була подорож по землі, яку сходив Тарас малими, босими ногами…

 

Село Кирилівка, де минуло дитинство поета, немов манило до себе мальовничою природою.. Батьківська садиба пророка українського народу майоріла квітучими садами та лісами. Усе це створювало романтичний настрій. Не менш значущим було й село Моринці, яке відоме на весь світ тим, що тут народився геній нашого народу. Музеї привертали увагу оригінальними речами.

12

Захоплююча поїздка до Софіївського парку закарбувалася у пам'яті завжди. Це зразок пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур.  Ця  мальовнича місцевість - казкова країна , тут усе незвичайне, поетичне і прекрасне. Всі були зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами й вишуканими скульптурами античних богів і богинь. 

 

 

13

Ліцеїсти відвідали також батьківщину патріарха Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого в селі Заздрість на Тернопільщині. Незабутнє справив меморіальний музей та сучасний духовно-катехитичний центр розташовані на рідному обійсті великого сподвижника української церкви. Приємною і якоюсь незвичайною була сама аура садиби цього великого українця. 

 

Учасники поїздки висловлюють щиру вдячність організатору та натхненнику екскурсії, наставнику групи Л-24 Савчук Оксані Богданівні, іншим наставникам та супроводжуючим ‑ Карманській Х.Г., /група Л-21/ Буник І.П, /група Л-22/ Ланіці О.С. /група Л-23/, педагогу організатору Буднік О.Я. та лікарю Станції швидкої допомоги Василюк М

 

 

 

 

 
 
 

Ви не маєте права лишати повідомлення