Навігація

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Зустріч із Наталією Ткачик

БУДЬМО ЗНАЙОМІ

БУДЬМО  ЗНАЙОМІ

rushnik

У ліцеї створена творча студія.

6 квітня 2016 р. відбулася зустріч  ліцеїстів, які мають намір працювати у студії.

Першими учасниками нашого творчого обєднання стали:

 1. Сінітович Анастасія          група Л-11
 2. Бац Оксана                   група Л-11
 3. Базюк Яна                    група Л-11
 4. Тимків Ярина                 група Л-11
 5. Біланюк Ірина                група Л-11
 6. Фабуляк Ірина                група Л-11
 7. Ляйтер Дмитро                група Л-11
 8. Обущак Софія                 група Л-21
 9. Петрова Надія                група Л-31
 10. Андрусик Богдана            група Л-31
 11. Винничук Сніжана            група Л-33
 12. Новаківський  Іван          група Л-33

artgroupЗапрошуємо до співпраці творчих, талановитих ліцеїстів та викладачів, які люблять писати прозу або поезію, малювати, вишивати, захоплюються іншими видами мистецтв.

Пропонуємо також конкурс на кращу назву нашої  студії.  З пропозиціями звертатися Нагуляк Світлани Іванівни /учитель англійської мови, каб 307/ та Караман Віри Федорівни /соціальний педагог, учитель української мови та літератури, каб 305/.

Оргкомітет

 

Юний друже !

Чи знаєш ти, як пахне вітер? Чи вловлюєш, коли він лагідний, а коли бунтівний, невпокорений? Чи вмієш побачити задуму сльозинки на “пораненому пальчику папороті”?

А якщо відчуваєш, як “забриніло крилом метеликовим чиєсь шепотіння”, як “холодна вітру незрадливість шукає теплих, ясних днів”, як “тиша бродить жінкою німою”, як “болять коралові кетяги калини”, − значить, ти зачарований словом, а добрі зерна, засіяні щедрою рукою твого Учителя, проросли і заврунились ніжним порухом твоєї душі.

То нічого, що ти уже професійно зорієнтований і навряд чи думаєш про велику Літературу. Та слово поезії допоможе тобі глибше, тонше сприймати дійсність, твоє серденько, без сумніву, відгукнеться на чужу біду, ти не пройдеш мимо чийогось болю чи кривди: то проростатимуть у тобі доброзерна, подаровані магією Слова.

Різні за жанром (та й довершеністю!) творчі доробки, представлені на цій сторінці. Бо не буває однакових листочків на дереві, як і однакових долей на Дереві Життя. Але вони вже вирвались на “високий діалог з Духом”. Не біда, що деякі вірші не зовсім вправні, але вони безпосередньо щирі і , як метелики, кожен з них має свою барву.

Як знати, може, пройде час, а ці дитячі імена прикрасять і гроно літературного Прикарпаття.

Анна Вихор,

Учитель української мови та літератури ФТЛ