Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Фонд випускників для нашого ліцею

Закінчується перший семестр 2016 – 2017 навчального року. Цей рік для ліцею є особливим, адже в травні ліцей відзначає своє 25-ліття. А чверть віку – це вже немало!

І саме в цьому році розпочав свою роботу осередок від Фонду Випускників України. Ініціаторкою нашого осередку є випускниця (1999 року) Фізико-технічного ліцею Надія Варгола. Нею пророблена величезна робота з питань організації, документації, веб-сайту фонду, залучення добровольців.

Ми вдячні Надії Варголі за підтримку, за розуміння проблем і потреб ліцею. «За перші два тижні нам вдалося залучити майже 130 тис. грн.! Тепер у нас є 8 стипендій для ліцеїстів, 7 нагород для викладачів, кошти на проведення літньої школи з англійської мови, кошти на професійний розвиток викладачів і на навчальні поїздки ліцеїстів, кошти на участь в олімпіадах і на призові нагороди в ліцейних конкурсах із шахів і малюнків!» Саме так проінформувала нас Надія Варгола про кошти Фонду.

Слід нагадати, що від Фонду Випускників України в жовтні цього року ліцей отримав 3000  грн. для спорядження команди ліцею на Всеукраїнський турнір математиків у м. Чернівці.

Дуже раді, що вже є перші доброчинці нашого осередку, завдяки яким це стало можливим. Серед них є Надія Варгола, Василь Семків, Роман Шеремета, Юрій Чуловський, Андрій Галюк, Ірина Петровська, Дмитро Яцків, Юлія Курчик, Іван та Наталія Дячишини, Наталія Шеремета, Олександр Бурачок, Христина Бурдим, Максим Карпаш.

Щиро вдячні такій щедрості випускникам ліцею і віримо, що ця велика матеріальна підтримка допоможе в розвитку нашого Фізико-технічого ліцею.

Фонд Випускників України – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками в Швейцарії та Україні. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном. Команда Фонду працює на волонтерських засадах та без значного стартового капіталу. Три пілотних ініціативи Фонду Випускників України фінансуються виключно зі внесків випускників /благодійників.

Ви не маєте права лишати повідомлення