Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

ЩРУЦЖ | Каліфорнія, як воно є.

Привіт, ліцеїсти.

Цього разу до нас завітає Oleg Goyan.

Олег виріс в Івано-Франківську, закінчив ФТЛ, зараз мешкає в Каліфорнії. Він програміст у 'великій' компанії. Під час зустрічі ми дізнаємось його далекий шлях пошуку себе, подорожі, робота, погляди на життя, навчання та всяку всячину...

Будемо говорити про життя, навчання і буття. Як працювати у великій компанії, що там доброго. Де краще вчитись. А в більшості будемо відповідати на ваші запитання. Це те, куди може бути повернута історія.. але багато залежить від Олега та Вас!

*Скоріш за все, це все не обмежиться, а поступово перейде на розмови про життя (у Вас мають бути питання, що будуть провокувати на розповіді :) ), вибір і всяку всячину... ну і в кінці що робити у цьому житті та де вчитися :)

Це просто одна лекція, ідея якої розповісти про наявні можливості в житті. Логіка думок така: скільки ліцеїстів вступало до Гарварду (чи подавалось на роботу у "велику компанію")? Скільком не вдалось? Практика показує, що проблема не в знаннях, яких забракло при вступі, а в тому, що мало хто пробував.

Лекція призначена для школярів старших класів, студентів та тим кому цікаво, можуть приходити всі охочі. Вхід вільний.

* Прохання відзначитись у події на сторінці  https://www.facebook.com/events/712246602521603/

Ви не маєте права лишати повідомлення