Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День відкритих дверей-2016 та перед вступні олімпіади

День відкритих дверей та передвступні олімпіади-2016

  15 травня 2016 р. відбувся День відкритих дверей, а також були проведені передвступні олімпіади Фізико-технічного ліцею з фізики та математики. Для участі в цих змаганнях зареєструвались 66 учнів. В олімпіаді з математики прийняли участь 49 учнів, в олімпіаді з фізики – 30 учнів.

  Реєстрація учасників заходу почалася в десятій годині ранку і тривала одну годину. Після  реєстрації учні та їх батьки були запрошені до актового залу, де мали змогу переглянути відеофільм про особливості навчання та різноманітні виховні заходи, які проводяться в нашому навчальному закладі.

  Після перегляду фільму перед присутніми виступив заступник директора з навчально-методичної роботи Пиріг Юрій Степанович, який цікаво та змістовно розповів про особливості навчально-виховного процесу в ліцеї,  про позанавчальні заходи, а також ознайомив з Правилами прийому в  ліцей у 2016 році. За традицією виступ Юрія Степановича був поєднаний з пісенними номерами учасників художньої самодіяльності ліцею. Першим художнім номером після короткої вступної промови заступника директора, був виступ ліцеїста третього курсу Богдана Критовича з піснею “Як не бачу тебе” на слова Івана Франка. З музичними  вітаннями виступили також ліцеїстки першого курсу Біланюк Ірина та Двояк Софія. Ірина виконала пісню на слова Кароля Куса  “Подай руку Україні”,   а  Софія – пісню “Як почуєш вночі” на слова Івана Франка. Офіційна частина була завершена піснею у виконанні Багдана Критовича та Софії Двояк “Пісня про Івано-Франківськ”, яка створена у нашому ліцеї. Продовженням Дня відкритих дверей були олімпіади з фізики та математики для восьмикласників.   

  Відповідно до протоколів перевірки олімпіадних завдань  переможцями олімпіад стали наступні учні шкіл м. Івано-Франківська та області:

Математика:

Тихомиров Валентин  (Івано-Франківський ПМЛ)            – І місце,

Дідик Артур                     (Івано-Франківська ЗОШ № 24)    – ІІ місце,

Маковійчук Григорій   (Попельниківська ЗОШ Снятинського р-ну) – ІІ місце,

Стефінів Оксана          (Дорогівська ЗОШ  Галицького  р-ну)   – ІІ місце,

Голіней Наталія           (Івано-Франківська ЗОШ №18)     – ІІІ місце,

Федик Роман                    (Букачівська ЗОШ Рогатинського р-ну)  – ІІІ місце.

Фізика:

Марич Віталій             (Івано-Франківська гімназія №2)  – І місце,

Кушнірчук Іван            (Івано-Франківська ЗОШ № 23)    – ІІ місце,

Ровінський Юрій          (Івано-Франківська ЗОШ № 16)    – ІІІ місце.

У разі вступу в ліцей учні, які зайняли перші місця на передвступній олімпіаді будуть зараховані без вступних екзаменів. Учні, які зайняли ІІ і ІІІ-ті місця, будуть звільнені від здачі екзаменів з предметів, з яких вони стали призерами із зарахуванням як результат вступного екзамену з відповідного екзамену оцінки 60 балів.

Чекаємо наших восьмикласників у Фізико-технічному ліцеї!

Пиріг Ю.С.

Заступник директора

 з навчально-методичної роботи