Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

«Рuzzle» – щорічна гра з англійської мови

«Рuzzle» – щорічна гра з англійської мови

image001

Світлана Онисько – завідувач

кафедри іноземних мов Фізико-технічного ліцю.

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів Творча група «ПАЗЛ» з 2011 року проводить Всеукраїнську гру з англійської мови «РUZZLE», в якій приймають участь учні 3-11 класів із навчальних закладів України.
     Гру розроблено для  залучення учнів до вивчення англійської мови, літератури, історії. Вона сприяє формуванню  зацікавленості в учнів усією лінійкою англомовної тематики, допомагає вчителям англійської мови вмотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес  до читання  англійської літератури в оригіналі, а також допомагає учням старших класів здобути навики роботи із тестовими формами контролю.        Зміст Гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства(культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору, адже  вони зорієнтовані не тільки і не стільки на механічне заучування правил , скільки на логічне мислення. Проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» схвалено Малою академією наук України Міністерства освіти і науки України.

15-18 лютого 2016 року в  62 ліцеїсти І та  IІ курсу ФТЛ мали нагоду позмагатися за звання Всеукраїнського та регіонального переможця. Кожен учасник гри отримав зошит із завданнями, розбитими на три рівні складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь). На кожне завдання пропонувалося чотири варіанти відповідей, серед яких є лише одна правильна. Якщо учасник знайде всі правильні відповіді, то отримає 70 балів.  Результати будуть відомі у травні. Серед минулорічних учасників наші ліцеїсти отримали 5 перших, 4 других та  3 треті місця на регіональному рівні.image002

Чекаємо на нові перемоги та запрошуємо взяти участь у грі наступного року!

Перевірте свою ерудицію та виконайте завдання гри одного з попередніх років (з правильними відповідами можна  ознайомитись  на веб-сайті гри за адресою    http://puzzle-game.com.ua/questions_results.php)

Good luck!