Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Візит у Верховну раду

 

ВІЗИТ У ВЕРХОВНУ РАДУ

        Луканюк Тетяна. Група Л-22

Ніколи не думала, що коли-небудь буду вільно ходити приміщенням нашого українського парламенту. І не тільки ходити – обідати у депутатському кафе, гуляти кулуарами Верховної ради, розмовляти з депутатами та працівниками парламенту. Таке я могла собі уявити хіба-що у найсміливіших мріях.

Однак навіть такі мрії збуваються, якщо ти навчаєшся у Фізико-технічному ліцеї.

На запрошення Наукового містечка “Нова Енергія” група дівчат-другокурсниць Фізико-технічного ліцею взяли участь у заході дівчата-STEM. Програма заходу передбачала відвідування ІТ-компанії Webmil та Наукового містечка «Нова Енергія» Університету нафти і газу.

А ще мені з дитинства подобалися різні розіграші та конкурси. Тож після відвідування ІТ-компанії Webmil та Наукового містечка «Нова Енергія» в рамках зоходу дівчата-STEM я вирішила взяти участь у конкурсі від Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та від Центру “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”. Опинившись на третій позиції у списку найактивніших дівчат України, які брали участь, я отримала запрошення на візит до Києва. У цю подорож я вирушила 3 листопада о 23:50, а на наступний день о 09:15 я була вже в Києві.

Спочатку ми відвідали офіс Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, де нам розповіли про діяльність фонду і на яких напрямах вони спеціалізуються, а ще нам розвіяли усі гендерні стереотипи і показали світ можливостей дівчат.

image001Згодом ми вирушити на екскурсію до Верховної Ради України, там нас ознайомили з приміщеннями, а далі відвели до сесійної зали, де ухвалюються закони України. А ще ми мали змогу ухвалити свій законопроект.

Ми на власні очі побачили унікальні історичні речі та приміщення: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради, картини, які прикрашають стіни приміщень уряду, знамениті кулуари Верховної Ради та балкон, звідки видно робочі місця народних депутатів.

Потім нас пригостили обідом у Верховній Раді, після чого ми зустрілися з народною депутаткою Мариною Бардіною. Вона нам розповіла про свій досвід депутатки та шлях, який вона пройшла до свого успіху. Вона нам дала пораду бути активними, не боятися помилок та брати на себе відповідальність.

Поїздка була дуже вражаючою, мені дуже сподобалися екскурсії. Хочу подякувати Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» , дівчатамSTEM, Науковому містечку «Нова Енергія», а особливо Ірині Дарвай, яка мене підтримувала та заохочувала брати активну участь у дискусіях.

Я задоволена, що пішла навчатися в Фізико-технічний ліцей, бо він відкрив мені багато нових можливостей.

image002

image003