Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

29 грудня 2015 р.

відбулися урочисті збори з нагоди закінчення 2015 року та перегляд різдвяної постановки “Вертеп”

29 грудня 2015 року в актовому залі ІФНТУНГ відбулись урочисті збори, присвячені закінченню першого семестру. Зал був заповнений ліцеїстами та працівниками ліцею. Сам захід розпочався із привітальних слів директора ФТЛ  Янишівського Мирослава Ярославовича. За традицією, свято розпочалось із звучанням Державного гімну України.

В своїй промові наш директор згадав про всі звершення ліцеїстів впродовж першого семестру в навчальній та громадсько-корисній роботі. Директор подякував усім ліцеїстам за участь в добродійній акції “Святий Миколай з Фізико-технічного”.  Ще Мирослав Янишівський привітав ліцеїстів з наступаючим Новим Роком і побажав натхнення та нових досягнень у ІІ семестрі.

На заході відбулося процедура відзначення ліцеїстів, що досягли найбільших успіхів у навчальній, громадській та спортивній роботі:

  • призерів 2-го етапу предметних олімпіад; призерів обласних турнірів юних математиків, біологів.
  • призерів 2-го етапу міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика;
  • призерів 2-го етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • переможців ліцею з шахів та шашок;
  • переможців щорічного літературного конкурсу “Спогад про літо”.
  • учасників конкурсу стройової повстанської пісні та строю;
  • призерів обласного свята патріотичної пісні.

Нагороджені одержали грамоти ФТЛ та унікальні новорічні іграшки з написом «ФТЛ».

Також на заході ліцеїсти мали можливість отримати запрошення на  Новорічний бал, що традиційно відбувається у січні місяці.

Після завершення урочистої офіційної частини відбувся перегляд Різдвяної постановки “Вертеп” у виконанні драматичного гуртка ліцеїстів. Цьогорічна вертепна вистава є особливою, адже сценарій написав ліцеїст групи Л-32 Куліш Сергій. Можна з впевненістю сказати, що щира, неординарна гра акторів не залишила байдужим нікого з глядачів.

Завершилась постановка Вертепу спільною колядою артистів, присутніх у залі ліцеїстів та вчителів “Нова радість стала”. На згадку про свято всі його учасники та гості одержали у подарунок збірник колядок та щедрівок “Вертеп-2016”, підготовлений та виданий у нашому ліцеї.

Прес-служба ліцею