Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

04 грудня 2015 року

У Фізико-технічному ліцеї  проводився 2-ий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

 

В даному етапі олімпіади взяли участь 11 учнів І-го курсу, 13 учнів ІІ-го курсу та 6 учнів ІІІ-го курсу. Результати олімпіади наступні:

 

 

І-й курс

 

з/n

Прізвище, ім’я учня

Група

Прізвище вчителя, який викладає дисципліну

К-сть балів

Місце

 
 

1.

Борис Оксана

Л-12

Вовкович Г.М

42

І

 

2.

Кириченко Наталія

Л-13

Куриндаш Н.О.

42

І

 

3.

Гладкий Віталій

Л-13

Куриндаш Н.О..

30

ІІ

 

4.

Гук Анастасія

Л-13

Куриндаш Н.О.

25

ІІІ

 

5.

Приймак Ростислав

Л-12

Вовкович Г.М

23

ІІІ

 

6.

Двояк Софія

Л-13

Куриндаш Н.О.

17

 

 

7.

Бойчук Владислав

Л-13

Куриндаш Н.О.

16

 

 

8.

Капеліст Дмитро

Л-12

Вовкович Г.М

15

 

 

9.

Боєчко Володимир

Л-13

Куриндаш Н.О.

14

 

 

10.

Магир Юлія

Л-12

Вовкович Г.М

13

 

 

11.

Бабій Давид

Л-12

Вовкович Г.М

1

 

 

ІІ-й курс

 

з/n

Прізвище, ім’я учня

Група

Прізвище вчителя, який викладає дисципліну

К-сть балів

Місце

 
 

1.

Тимків Денис-Іван

Л-23

Куриндаш Н.О.

42

І

 

2.

Щавінський Ярослав

Л-21

Главач Р.А.

40

ІІ

 

3.

Єрковіч Марко

Л-21

Главач Р.А.

40

ІІ

 

4.

Ільків Володимир

Л-23

Куриндаш Н.О.

32

ІІІ

 

5.

Кліщ Андрій

Л-21

Главач Р.А.

31

ІІІ

 

6.

Толочко Дмитро

Л-21

Главач Р.А.

31

ІІІ

 

7.

Войтович Олександр

Л-23

Куриндаш Н.О.

29

 

 

8.

Мандюк Андрій

Л-23

Куриндаш Н.О.

26

 

 

9.

Челяк Юлія

Л-21

Главач Р.А.

25

 

 

10.

Семкович Вадим

Л-22

Янишівська Л.П.

24

 

 

11.

Дутка Святослав

Л-22

Янишівська Л.П.

12

 

 

12.

Пушик Святослав

Л-23

Куриндаш Н.О.

12

 

 

13.

Бегметюк Назарій

Л-23

Куриндаш Н.О.

10

 

 

  

ІІІ-й курс

 

з/n

Прізвище, ім’я учня

Група

Прізвище вчителя, який викладає дисципліну

К-сть балів

Місце

 
 

1.

Сабра Андріан

Л-32

Пиріг Ю.С.

47

І

 

2.

Данилюк Микола

Л-31

Янишівський М.Я.

33

ІІ

 

3.

Лєпєшов Костянтин

Л-33

Янишівська Л.П.

33

ІІ

 

4.

Яковлєв Марк

Л-32

Пиріг Ю.С.

30

 

 

5.

Приймак Олег

Л-31

Янишівський М.Я.

10

 

 

6.

Драбчук Ірина

Л-32

Пиріг Ю.С.

6

 

 

 

 

Максимальна кількість балів – 50.           Голова журі           Куриндаш  Н.О.

 

 

Рішенням оргкомітету та журі ІІ-го етапу олімпіади в ІІІ-ому /обласному/ етапі олімпіади з фізики, відповідно до наданої квоти, будуть брати участь сім ліцеїстів:

1.Борис Оксана                                    група Л-12

2.Кириченко Наталія                          група Л-13

3.Тимків Денис-Іван                           група Л-23

4.Щавінський Ярослав                       група Л-21

5.Сабра Андріан                                  група Л-32

6.Данилюк Микола                             група Л-31

7.Лєпєшов Костянтин                         група Л-32.

 

Бажаємо нашим ліцеїстам успішного виступу на обласній олімпіаді.

 

Пиріг Ю.С.

 

Заступник директора ФТЛ

з навчально-методичної роботи.