Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2 грудня 2014 р.

Відбулася друга зустріч ліцеїстів III-го курсу із представниками інститутів та факультетів Університету нафти і газу: геолого-розвідувального факультету, інженерно-екогологічний інституту та енергетичного інституту.

Гостями ліцеїстів були – Середюк Орест Євгенович, Омельченко Валерій Григорович та Чепурний Ігор Валерійович.

Середюк Орест Євгенович –доктор технічних наук, професор ІФНТУНГ, директор енергетичного інституту. Автор понад 150 наукових праць, у тому числі 30 авторських свідоцтв СРСР і патентів України. Нагороджений значком “Творець” Державного департаменту інтелектуальної власності МОН України.

Омельченко Валерій Григорович –декан геологорозвідувального факультету, кандидат геологічних наук, доцент. Напрям наукових досліджень ‑  вивчення карбонатних покришок нафтогазоносних регіонів, системний підхід у прогнозуванні нафтогазоносності надр за результатами геолого-геохімічних досліджень, вивчення закономірностей їх розповсюдження.

Чепурний Ігор Валерійович - виконуючий обов’язки директора інженерно-екологічного інституту, кандидат геологічних наук,доцент.

На зустрічі  ліцеїсти спочатку слухали про геологорозвідувальний факультет. Напрям підготовки факультету-«геологія». Спеціальності: геологія нафти і газу, геофізика. Розповідь про мальовничу практику в Карпатах  була доповнена веселими фотографіями студентів. Прохідні придмети – математика і географія. З 2011р. геологи мають можливість навчатися в Краківській геологорозвідувальній академії. Геолог може найти роботу як в Алжирі та в Ємені, так і в Антрактиді.

Потім  нам розповідали про Інженерно-екологічний інститут.

Напрям підготовки «геодезія, картографія та землеустрій». Інституь готує спеціалістів таких спеціальностей: геодезія, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології, оцінка землі та нерухомого майна.

Напрям підготовки «Екологія,охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» готує такі спеціалістів таких спеціальностей: екологія та охорона навколишнього середовища , екологічний контроль та аудит.

Ігор Валерійович розказав нам про програму «Подвійний диплом» за рахунок , якої можна отримати український та європейський диплом . Також дізналися , що є діюча  програма обміну студентами. Прохідні предмети: екологія – математика, географія, геодезія – математика,історія.

Останнім був енергетичний інститут про який розказував нам Орест Євгенович.

Напрям підготовки «Електротехніка та електротехнології», який включає спеціальності: електротехнічні системи електроспоживання, енергетичний менеджмент.

Напрям підготовки «Приладобудування»  включає спеціальності: прилади і системи неруйнівного контролю.

Напрям підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» включає спеціальності – метрологія та вимірювальна техніка.

Наприкінці зустрічі, ми дізналися  про можливості участі в художній самодіяльність університету. Також отримали інформацію  про можливість дистанційного навчання.

Загалом така зустріч була необхідною для нас, адже багато з наших ліцеїстів задумались про можливий вступ до лав цих інститутів та факультетів.

Чернова Оля.

Прес-служба ліцею,

група Л-32.