Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Музика – це мова душі

       22 квітня 2021 року ліцеїсти груп Л-31, Л-32, Л-33 та Л-22 разом з наставниками Василишин О.В.,Файчак Н.Г., Куриндаш Н.О. та Бурдою Т.В. відвідали Івано-Франківську обласну філармонію  імені Ірини Маланюк та послухали академічний камерний оркестр “Harmonia nobile”

31 філармоніяНезважаючи на карантинні обмеження, які склалися цього року, ми разом з наставниками відвідали філармонію, що є особливо актуальним під час Великого посту. Всі глядачі змогли насолодитися неймовірним оперним співом італійською мовою, милозвучною грою симфонічного оркестру та прекрасними декораціями.33 філармонія

Видовище було настільки проникливим та глибоким, що аж з’являлися мурашки по шкірі. Ми змогли пережити всі емоції та почуття Марії, занурившись з головою у цю чудову мелодію. Атмосфера в залі була дуже напруженою та водночас спокійною. Ліцеїсти уважно слухали, намагаючись пригадати усі страждання Ісуса, які Він перетерпів заради спасіння людства.

Наші погляди були прикуті до сцени, на якій відбувалася ця подія. Гра на музичних інструментах нас зачарувала своїм звучанням, а спів підсилив її. Зважаючи на це, ми навіть не помітили, як концерт закінчився.Філармонія

Час Великого посту – це час розмірковувань над своїми діями та спокутування гріхів, тому похід у філармонію був надзвичайно корисним. Ми мали змогу ще раз пригадати страждання Ісуса та Марії й усвідомити, що потрібно жити так, щоб смерть Сина Божого не була марною.

Пресслужба ліцею:

Дем’яник Вікторія,

Псюк Ангеліна Л-32