Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Стрільби-2020

Незважаючи на пандемію, у ліцеї традиційно відбулись змагання зі стрільби на відзначення 29-ї річниці створення Збройних сил України.

На жаль, через вимушене змішане навчання у змаганнях прийняла участь тільки частина ліцеїстів, проте вони отримали змогу продемонструвати свою рішучість, взявши в руки зброю. Стрілець зарядив рушницю і, затамувавши подих, пріцилився та впевнено натиснув гачок, не злякавшись потужної сили в своїх руках.Стрільби юнак

Найбільш вправним виявився ліцеїст групи Л-33 Стасів Владислав. Проте, не слід нехтувати Дегтярьовим Владиславом та Ганцюком Марком, які зайняли друге та третє місце відповідно. Отже, змагання показали, що українська нація має гідну опору. Та чи ви думаєте, що тільки хлопці на таке здатні?

Стрільби директорЕге ж, ні. Дівчата не тільки красиві, а й сміливі. Тож вони продемонстрували свою майстерність, а найкращою серед них стала Галагуза Анастасія – ліцеїстка групи Л-31, яка набрала аж 41 бал з 50. Та не ловила гав і Катрич Валентина, яка теж здобула чудовий результат у 40 балів. Замикає плеяду переможців жіночої статі Адамчак Ірина. Тож дівчата аж ніяк не відстають від влучних соколів ліцею.

Та не тільки ліцеїстами, а й викладачами, які теж брали участь у змаганні, пишається Стрільби ГоловецькаФізико-технічний ліцей. Переможцями серед викладачів-жінок ліцею стали: лаборант ліцею Головецька І.П., вчитель фізики Куриндаш Н.О., педагог-організатор Буднік О.Я. Перше місце серед чоловіків-педагогів зайняв заступник Стрільби Пирігдиректора з науково- методичної роботи Пиріг Ю.С. Друге та третє місця посіли директор Янишівський М.Я. та вчитель інформатики Дерюга С.М. Отже, вони не тільки дивують вправним викладанням свого предмету, а й влучною стрільбою.

Чекаємо наступного року із надією на нові тріумфи Фізико-технічного ліцею.

 

Прес-служба ліцею

Левицький Максим, Л-32