Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Вручення стипендій

Нагородження стипендіями ліцеїстів за особливі досягнення у навчанні.

Директор стипендія2Теплий травневий ранок... Усмішки на обличчях ліцеїстів та викладачів... Таке по-справжньому родинне свято - День ліцею. Попереднього навчального року, нам так і не вдалося зустрітись усім разом, у святковій залі ІФНТУНГу. Проте керівництво ліцею добре пам'ятає тих, хто прославляє наш заклад із року в рік у різноманітних конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо.
           Цього року нагородження було спонтанне, неочікуване, так мовити застало нас ізненацька і ощасливило. Ліцеїсти просто прийшли на пари, а їх уже чекали стипендії, грамоти, низка хороших слів і побажань. Тисячний стипендіяІ хоч ми чули їх із вуст директора та викладачів, знаємо, що нас вітають, в нас вірять й випускники ліцею, які на даний час підкорили уже не одну вершину і продовжують свою плідну працю. Ці люди являються яскравим прикладом для наслідування, і я знаю, що нам є на кого рівнятися. Адже вони колись, як і ми зараз, заклопотано бігали ліцейними коридорами, росли як особистості у цих стінах.
           Паламар стипендіяБлагодійний фонд "Фонд випускників України" – дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.Директор стипендія
           Ми справді вдячні, за те, що даєте нам можливість розвиватися, брати участь в різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах. Це неймовірно, розуміти що є люди, які завжди готові підтримати в починаннях, як і морально, так і матеріально. 
         Загалом 2019-2020 р. приніс ліцею багато перемог. У сумі 60 призових місць! Тому нам є чим пишатись, проте і є до чого рости. Тож бажаємо усім ліцеїстам нових перемог та звершень. 

 

 

Прес-служба ліцею:

Василашко Дарина, Л- 23

Яневич Софія, Л-32.