Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Міжрегіональний проект "Енергоефективні школи: нова генерація"

Лого1Фізико-технічний ліцей вперше бере участь у міжрегіональному проекті "Енергоефективні школи: нова генерація"

Команда Фізико-технічного ліцею для участі у проекті сформована на основі групи Л-23. Керівник групи ліцеїстів, які беруть участь у цьому проекті, – Лідія Павлівна Янишівська.Лого2

Що ж собою представляє цей проект. Він започаткований у рамках проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Розробник Програми - Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку». Проект реалізується у рамках меморандумів Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областей та ТОВ ДТЕК. Також програма реалізується в Тернопільській та Дніпропетровській областях.

Мета проекту полягає в навчанні школярів, їхніх батьків, друзів, знайомих житлово-комунальної грамоти та енергоощадливої поведінки. Навчальний процес відбувається за допомогою інноваційної безкоштовної онлайн-програми дистанційного навчання.

Сьогодні в проекті беруть участь усі області України:

Особливістю цього проекту є те, що навчальні заклади з різних куточків України співпрацюють у командах. Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради працює з Петропавлівською СЗОШ №2 Дніпропетровської області. У цьому проекті беруть участь : Білецька ЗОШ № 9 Тернопільської обл., Задністрянська ЗОШ Івано- Франківської обл., Стрийська ЗОШ № 7 Львівської обл., Щастинська ЗОШ № 1 імені К. Кутового, Щастинська ЗОШ № 2 Луганської обл., Добропільський НВК № 7 Донецької обл., Білозерська ЗОШ №15 Донецької обл., Добротвірська ЗОШ Львівської обл., Насташинська ЗОШ Івано- Франківської обл. Це, безсумнівно,об’єднує всю Україну в освітніх цілях.Плакат Дарини

ДаринаУ рамках цього проекту також проводяться різні конкурси та марафони. І знову Фізико-технічний ліцей долучився до конкурсу найкращого плаката на екологічну тематику. Цей плакат намалювала ліцеїстка групи Л-23 Василашко Дарина.

Таким чином, цей проект хоча й діє на освітніх засадах, але об’єднує Східну і Західну Україну однією метою – навчити українських громадян житлово-комунальної грамоти та енергоощадливої поведінки.

Прес-служба ліцею:

Паламар Андріанна, Л-23