Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Освітній проект “Stem is Fem” очима ліцеїстів

Сідак Валерія, ліцеїстка групи Л-13, брала участь в освітньому проекті Stem is Fem

Вершина ідеальності в простоті.

Кращий спосіб почати робити – перестати

говорити і почати робити.

Нещодавно я дізналася про неймовірний проект Stem is Fem. Це програма, яка дозволяє дівчатам зі всієї України безкоштовно дізнатися про цікаві професії та позмагатися за головний приз у модулях. П’ятого жовтня я зареєструвалася на їхньому сайті й подала заявку на модуль “Архітектура й містобудування”. У першому етапі потрібно було відповісти на нелегкі запитання про архітектуру. Приблизно через тиждень я отримала лист з інформацією про моє проходження в наступний етап конкурсу. Зазвичай, за умови проходженні в другий етап, потрібно їхати до Києва та змагатися з іншими учасницями. Але цього разу було все по-іншому через епідемію вірусу.

Сімнадцятого й вісімнадцятого жовтня я пережила найкращі два дні свого життя.

Ми спілкувалися з жінками, які досягли успіху в сфері проектування архітектурних елементів, а також з послом України в Республіці Північна Македонія та заступницею міністра розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України. Нам багато розповідали про роботу архітектора й провели майстер-класи по 3Д моделюванню, а також дали конкурсне завдання, яке ми мали зробити за один день: створити велосипедну станцію із додатковою функцією на вибір (зупинка, торгівельний майданчик, зарядка для електрокарів ) із урахуванням особливостей власного міста, практичності та зручності використання, екологічності та візуальної складової. Цілий день я сиділа біля комп’ютера й моделювали велосипедну станцію. Скинувши свою роботу , я чекала церемонії нагородження. Це було дуже хвилююче! Увечері нас зібрали для оголошення переможниць

Я не отримала головний приз, але зовсім не засмучуюсь, бо матиму в нагороду незабутній досвід. Також я дізналася багато чого цікавого про професію архітектора й утвердила своє бажання стати ним. Обов'язково братиму участь ще в таких конкурсах!!!

Прес-служба ліцею

Сідак Валерія, Л-13