Навігація

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Кімейчук Христина. Два літа.

КІМЕЙЧУК  ХРИСТИНА

kimejchukКолишня ліцеїстка. В ліцеї навчалася впродовж  2012/13 та 2013/14 н. р., у групі, де наставницею була Файчак Н. Г.

Після закінчення 2-го курсу перейшла на навчання у спортивний ліцей  у м. Чернігові.

Любить літературу й баскетбол. Прагне стати відомою спортсменкою. У спорті навчилась долати труднощі, тому вірить, що успіх - у її руках.

ДВА ЛІТА

Твір Два літапосів перше місце на ліцейному конкурсі Спогад про літо-2014”. У 2015 році він був опублікований у літературному альманасі “Первоцвіти, що вийшов в Івано-Франківську у видавництві Симфонія Форте”.

Ось і минуло літо, промайнуло, пролетіло. Ніби й не було.

Після майданне літо, тривожне. Літо героїв, які не вмирають, літо ридань за загиблими.  Літо патріотів і добровольчих батальйонів, безкінечних страждань і не­вгамовного болю на порожньому тілі нашого мужнього і незламаного народу.  Навколо жовто-блакитні та чер­воно-чорні прапори, аж в очах мерехтить, дух захоплює.

Милуєшся цією красою, думаєш про гори, про море, а близько тривожна і неспокійна думка - як там наші, які віддають таке дорогоцінне життя за свободу, за мир і спо­кій, за чисте небо над головою. Гідні, сміливі люди, цвіт і гордість нації.

Сонечко світить, гріє, пташки співають, та не дає спо­кою думка: то не пташки, то невмирущі душі побратимів наших, у віках славних і незабутніх.

Таке відчуття, що не одне літо, а два. Одне - ніжне, грайливе, тепле, сонячне й безтурботне. Друге - пекельне, немилосердне, зруйноване, змарноване. Ніби далеке, десь там, на сході, а насправді таке близьке, ось ніби коло тебе. Кріпитись треба, любити життя,  як ті герої,  що вже не з нами, але в наших серцях. І вірити, ще раз вірити. Вірити в те, що наступне літечко буде вже одне, мирне і світле, добре і ніжне, грайливе і чисте.

Маємо бути міцніші від кремнію. Біль у серці... Не плачте, матері, не плач, Украї­но, і слава тобі!

Івано-Франківськ,

2014 рік.