Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Результати змагання ФТЛ з кульової стрільби 2013

Змагання з кульової стрільби на відзначення 22-ої річниці створення Збройних Сил України. 

Пневматична гвинтівка.

 

Результати змагань.

Ліцеїсти.  Третій курс.  Особиста першість

Група Прізвище, ім’я Результат (з 50) Місце
1 34 Сметанюк Богдан 34 1
2 34 Карапутний Валентин  30 2
3 33 Ковальов Олег  29 3
4 34 Демків Михайло  29 3
5 32 Тодоран Андрій  27 4
6 33 Шиндак Святослав  27 4
7 33 Шендирівський Павло  25 5
8 31 Вінтоняк Володимир  24 6
9 32 Гавловський Сергій  24 6
10 33 Шумега Денис  24 6
11 34 Витвицький Євген  24 6
12 32 Данилець Сергій  23 7
13 32 Ткачук Ігор  22 8
14 32 Гуцуляк Ярослав  21 9
15 34 Назарук Максим  21 9
16 34 Григорук Дмитро  20 10
17 34 Любчин Станіслав  20 10
18 34 Вощинський Віктор  19 11
19 34 Григораш Сергій  19 11
20 34 Карманович Роман  19 11
21 34 Кулій Владислав  19 11
22 34 Кузьмич Мирослав  17 12
23 34 Гриник Данило  15 13
24 32 Федорко Олег  13 14
25 34 Боднар Денис  13 14
26 31 Шавлай Максим  10 15
27 34 Гудима Роман  10 15
28 32 Пасічник Андрій  9 16
29 34 Ткачук Тарас  6 17
30 31 Жир Богдан  5 18
31 31 Жуков Сергій  5 18
32 34 Паркулаб Тарас  2 19
33 31 Дарчин Павло  1 20
34 34 Бурда Андрій  1 20
35 34 Лиско Сергій  0 д/к

 

Ліцеїсти.  Другий курс.  Особиста першість

 

Група Прізвище, ім’я Результат (з 50) Місце
1 21 Савчук Андрій  35 1
2 22 Кушнір Ігор  35 2
3 21 Черних Юрій  30 3
4 22 Морикіт Олег  28 4
5 21 Лябига Василь  27 5
6 23 Боднар Ігор  26 6
7 23 Бойчук Олег  26 6
8 21 Веркалець Роман  25 7
9 21 Волочій Владислав  25 7
10 22 Дубейчук Олександр  25 7
11 23 Кур Максим  25 7
12 22 Дубей Руслан  24 8
13 23 Риснюк Олег  24 8
14 21 Дарчин Петро  18 9
15 23 Калапунь Назар  18 9
16 21 Білан Тадей  16 10
17 23 Федоринчак Святослав  16 10
18 21 Душенко Назар  15 11
19 21 Полек Андрій  15 11
20 22 Волошенко Олександр  15 11
21 23 Павлучинський Владислав  15 11
22 23 Войтович Назар  14 12
23 21 Базюк Олександр  13 13
24 21 Самборський Юрій  12 14
25 22 Гречанюк Богдан  12 14
26 22 Курилів Олег  12 14
27 21 Мельник Павло  11 15
28 21 Ткачук Олексій  7 16
29 22 Малярчук Олег  7 16
30 21 Байдачок Богдан  4 17
31 21 Пасічний Олег  4 17
32 21 Водошняк Іван  2 18
33 21 Романчук Назар  2 18
34 23 Лучка Андрій  1 19
35 23 Феній Назарій  1 19
36 22 Бойко Максим  0 д/к
37 22 Козак Олександр  0 д/к
38 22 Мартинюк Ігор  0 д/к
39 23 Даниляк Роман  0 д/к
40 23 Кукляк Андрій  0 д/к

 

Ліцеїсти. Командна  першість

Група Сума набраних очок К-сть юнаків Максимальна розрахункова сума  /Кількість юнаків х 50 очок/ Відсоток набраних очок Місце
Л-34 318 20 1000 31,8 1
Л-21 261 22 1100 23,72 2
Л-23 166 22 1100 14,43 3
Л-22 158 23 1150 14,36 4
Л-32 139 22 1100 13,9 5
Л-33 105 20 1000 10,5 6
Л-31 45 21 1050 4,28 7

 

Вчителі та працівники. Особиста першість

Прізвище, ініціали Результат (із 50 можливих) Місце
1 Микитюк Б.С. 35 1
2 Василишин О.В. 34 2
3 Янишівський М.Я. 32 3
4 Ольшанська О.Р. 30 4
5 Шарманський Б.Я. 29 5--6
6 Файчак Р.І. 29 5--6
7 Пиріг Ю.С. 24 7
8 Нагуляк С.І. 12 8
9 Буднік О.Я. 6 9

 

Головний суддя змагань                                   Б. Микитюк