Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2019-20 Графік видачі сертифікатів ЗНО

 

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат

Івано-Франківської обласної ради

 

Н А К А З

 

14.05.2020 р.                                                                                 №              /3

 

м. Івано-Франківськ

 

 

Про порядок видачі
сертифікатів ЗНО

 

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями та з метою мінімізації ризиків поширення корона вірусу

НАКАЗУЮ:

 

1. Запровадити на 2019/20 н. р. видачу сертифікатів /індивідуальних конвертів/ для участі у ЗНО згідно графіків. 

 

2. Затвердити представлені у додатках графіки видачі індивідуальних конвертів.

 

3. Ліцеїсти випускного курсу, або інші одержувачі сертифікатів, зобовязані прибути у приймальну ліцею у захисних масках і мати ВЛАСНІ ручки для розпису про одержання документу.

 

          4. У порядку винятку (віддаленість місця проживання від ліцею більше 100 км, різні фос-мажорні обставини) допускається одержання сертифікатів батьками ліцеїстів при пред’явленні паспорта.

 

5. Будь-які відхилення у графіку видачі сертифікатів необхідно попередньо узгодити із секретарем або адміністрацією ліцею.

 

    6. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на секретаря ліцею п. Іванну Пронюк.

        Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                            Мирослав  Янишівський

 

 

Графік видачі

сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

Група Л-31. Наставник Марія Остапюк.

Дата видачі – 1 червня 2020 р., понеділок.

 

  1. Белиця Владислав Ігорович                       10-00 год
  2. Гелетюк Уляна Михайлівна                       10-10 год
  3. Грималюк Віталій Віталійович                  10-20 год
  4. Гуменяк Арсен Іванович                             10-30 год
  5. Денис Едуард Віталійович                         10-40 год
  6. Долинчук Анна-Марія Іванівна                 10-50 год
  7. Залуцький Роман Михайлович                   11-00 год
  8. Ільницький Данило Ігорович                      11-10 год
  9. Кирилов Іван Валерійович                          11-20 год
  10. Купчак Володимир Володимирович         11-30 год
  11. Лянг Андрій Васильович                           11-40 год
  12. Мазур Назарій Юрійович                          11-50 год
  13. Мельник Владислава Тарасівна               12-00 год
  14. Мельник Юлія Сергіївна                           12-10 год
  15. Михальчук Надія Мирославівна              12-20 год
  16. Остап'юк Роман Михайлович                  12-30 год
  17. Осташ Валентин Ігорович                        12-40 год
  18. Палюга Василь Васильович                     12-50 год
  19. Петрів Володимир Віталійович               13-00 год
  20. Пеца Дмитро Олександрович                  13-10 год
  21. Семкович Тетяна Миколаївна                 13-20 год
  22. Сінітович Аліна Василівна                     13-30 год
  23. Скиба Божена Романівна                         13-40 год
  24. Сорока Станіслав Олегович                    13-50 год
  25. Стеф'юк Станіслав Васильович              14-00 год
  26. Федорович Олександр Юрійович            14-10 год
  27. Шкромида Олеся Зеновіївна                    14-20 год

 


Графік видачі

сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Група Л-32. Наставник Дарія Шестакова

Дата видачі – 2 червня 2020 р., вівторок.

 

  1. Бутенко Іван Андрійович                              10-00 год
  2. Валько Сергій Сергійович                             10-10 год
  3. Галюк Назар Миколайович                            10-20 год
  4. Гнатюк Діана Василівна                                 10-30 год
  5. Гриньків Денис Михайлович                         10-40 год  
  6. Девда Анна Василівна                                    10-50 год
  7. Добровольський Василь Михайлович          11-00 год
  8. Калинчук Іван Миколайович                         11-10 год
  9. Капітан Руслан Русланович                          11-20 год
  10. Ковтун Данило Романович                          11-30 год
  11. Кутенець Станіслав Володимирович          11-40 год
  12. Луцюк Владислав Васильович                    11-50 год
  13. Львівська Владислава Сергіїівна                12-00 год
  14. Маланчук Роман Михайлович                     12-10 год
  15. Мельничук Дмитро Володимирович           12-20 год
  16. Назаровська Оксана Михайлівна                 12-30 год
  17. Нікітін Володимир Сергійович                    12-40 год
  18. Пеник Микола Володимирович                   12-50 год
  19. Перегінець Вікторія Володимирівна           13-00 год
  20. Пилипів Володимир Ігорович                      13-10 год
  21. Пилипів Роман Ігорович                               13-20 год
  22. Пірко Ілона Володимирівна                          13-30 год
  23. Саврук Віталій Романович                            13-40 год
  24. Сем'єнко Христина Данилівна                      13-50 год
  25. Студзінська Вероніка Іванівна                      14-00 год
  26. Сухоручко Ігор Іванович                                14-10 год
  27. Филищук Олег Юрійович                              14-20 год
  28. Чуфус Володимир Михайлович                    14-30 год
  29. Шолоп Любомир Олегович                            14-40 год

 

Графік видачі

сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Група Л-33. Наставник Оксана Савчук

Дата видачі – 3 червня 2020 р., середа.

 

  1. Андріїв Тарас Ярославович                                10-00 год
  2. Барашкова Ірина Володимирівна                       10-10 год
  3. Берладин Роман Любомирович                          10-20 год
  4. Гнип Віктор Олегович                                         10-30 год
  5. Григорук Олександр Михайлович                      10-40 год
  6. Гуменюк Юлія Андріївна                                    10-50 год
  7. Дінч Альберт Беркант                                         11-00 год
  8. Калапунь Остап Андрійович                              11-10 год
  9. Копей Назар Романович                                      11-20 год
  10.  Кулій Ольга Тарасівна                                       11-30 год
  11. Любчин Олександра Валеріївна                        11-40 год
  12. Люклян Тетяна Василівна                                 11-50 год
  13. Матіїшин Софія Олексіївна                              12-00 год
  14. Проців Андрій Романович                                 12-10 год
  15. Ровенко Ольга Михайлівна                                12-20 год
  16. Сорохтей Роман Олександрович                       12-30 год
  17. Стецюк Василь Володимирович                        12-40 год
  18. Твардовський Денис Миколайович                   12-50 год
  19. Фешовець Олег Богданович                               13-00 год

 

    

Секретар ліцею                                         Іванна Пронюк

Ви не маєте права лишати повідомлення