Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Результати першості ФТЛ з шашок та шахів 2013 р.

Результати першості-2013

Фізико-технічного ліцею  з шахів

серед юнаків

№ п/п Прізвище, ім’я, учасника Група Сума набраних очок із 7 можливих Відповідність результатів спортивному розряду Місце серед учасників першості
1 Шендирівський Павло Л-33 6,5 1 розряд  1
2 Кушнірюк Сергій Л-13 6 1 розряд  2
3 Іванюк Андрій Л-33 5,5 2 розряд 3
4 Яковлєв Марк Л-12 5 2 розряд 4
5 Михайлюк Влад Л-13 5 2 розряд 5
6 Березка Олексій Л-13 5 2 розряд 6
7 Даниляк Роман Л-23 5 2 розряд 7
8 Гречанюк Богдан Л-22 5 2 розряд 8
9 Риснюк Олег Л-23 4,5 3 розряд 9
10 Водошняк Іван Л-21 4,5 3 розряд 10
11 Лябига Василь Л-21 4,5 3 розряд 11
12 Квич Михайло Л-31 4 3 розряд 12
13 Сабра Андріан Л-12 4 3 розряд 13
14 Ковальов Олег Л-33 4 3 розряд 14
15 Бобуляк Віктор Л-11 3,5 4 розряд 15
16 Семків Юрій Л-31 3,5 4 розряд 16
17 Марковецький Віктор Л-13 3,5 4 розряд 17
18 Романчук Назар Л-21 3,5 4 розряд 18
19 Павлучинський Владислав Л-23 3,5 4 розряд 19
20 Олійник Дмитро Л-12 3,5 4 розряд 20
21 Кузьмич Мирослав Л-34 3 4 розряд 21
22 Приймак Олег Л-11 3 4 розряд 22
23 Чобанюк Юрій Л-33 3 4 розряд 23
24 Сенькович Іван Л-13 3 4 розряд 24
25 Розметанюк Сергій Л-13 3 4 розряд 25
26 Б’ялик Андрій  Л-34 2,5 4 розряд 26
27 Шавлай Максим Л-31 2,5 4 розряд 27
28 Жуков Сергій Л-31 2,5 4 розряд 28
29 Лучка Андрій Л-23 2,5 4 розряд 29
30 Коземчук Іван Л-33 2,5 4 розряд 30
31 Дінтер Владислав Л-13 2,5 4 розряд 31
32 Бойчук Дарина Л-34 2 1 розряд 32
33 Байдачок Богдан Л-21 2 б. р. 33
34 Буднік Андрій Л-11 2 б. р. 34
35 Кадлуб Тарас Л-13 2 б. р. 35
36 Калин Максим  Л-13 2 б. р. 36
37 Шевчук Валентин Л-12 2 б. р. 37
38 Герасемчук Денис Л-22 2 б. р. 38
39 Критович Богдан Л-13 1,5 б. р. 39
40 Берладин Дмитро Л-13 1 б. р. 40
41 Кобзар Іван Л-21 1 б. р. 41
42 Білан Тадей Л-21 1 б. р. 42
43 Душенко Назар Л-21 1 б. р. 43
44 Бережний Андрій Л-33 1 б. р. 44
45 Савчук Андрій Л-21 1 б. р. 45
46 Заливаха Назар Л-23 1 б. р. 46
47 Дранчук Олесь Л-13 1 б. р. 47
48 Бойчук Дмитро Л-22 0 б. р. 48
49 Веркалець Роман Л-21 0 б. р. 49

 

Результати першості - 2013

Фізико-технічного ліцею з шашок

серед дівчат

№ п/п Прізвище, ім’я, учасника Група Сума набраних очок із 7 можливих. Відповідність результатів спортивному розряду Місце серед учасників першості
1 Мельницька Тетяна Л-31 6 2 розряд  1
2 Бурмай Юлія Л-23 6 2 розряд 2
3 Яремчук Валентина Л-34 5 3 розряд 3
4 Андрук Мар’яна Л-34 5 3 розряд 4
5 Пеник Христина Л-33 5 3 розряд 5
6 Лейб’юк Мар’яна Л-12 5 3 розряд 6
7 Кузенова Ельвіра Л-34 5 3 розряд 7
8 Белей Мар’яна Л-12 4,5 3 розряд 8
9 Братах Оксана Л-21 4,5 3 розряд 9
10 Баволяк Тетяна Л-12 4 4 розряд 10
11 Белей Наталія Л-22 4 4 розряд 11
12 Матушевська Ірина Л-34 4 4 розряд 12
13 Назарійчук Ольга Л-23 4 4 розряд 13
14 Бурмай Аліна Л-12 4 4 розряд 14
15 Овчар Інна Л-34 4 4 розряд 15
16 Пірко Адріана Л-12 4 4 розряд 16
17 Корній Ілона Л-32 3,5 4 розряд 17
18 Копачук Марія Л-13 3,5 4 розряд 18
19 Матвєєва Христина Л-11 3,5 4 розряд 19
20 Трубенко Анастасія  Л-23 3 4 розряд 20
21 Рибчинчук Тетяна Л-13 3 4 розряд 21
22 Винничук Сніжана Л-13 3 4 розряд 22
23 Бац Тетяна Л-11 3 4 розряд 23
24 Шарин Юлія Л-11 3 4 розряд 24
25 Кузьмич Ксенія Л-23 3 4 розряд 25
26 Ферельчук Ольга Л-13 3 4 розряд 26
27 Захаренко Юлія Л-23 3 4 розряд 27
28 Павлюк Андріана Л-31 2,5 б. р. 28
29 Тугай Ольга Л-13 2,5 б. р. 29
30 Волошин Лілія Л-33 2 б. р. 30
31 Дем’янів Іванна Л-22 2 б. р. 31
32 Боришкевич Христина Л-31 2 б. р. 32
33 Шологон Лілія Л-23 2 б. р. 33
34 Мельник Марта Л-31 2 б. р. 34
35 Присяжнюк Наталія Л-11 1,5 б. р. 35
36 Бойчук Олександра Л-32 1 б. р. 36
37 Ґава Анна Л-32 1 б. р. 37
38 Григорук Наталія Л-21 1 б. р. 38
39 Когуч Яна Л-32 1 б. р. 39
40 Лазорів Наталія Л-31 0 б. р. 40
41 Соколовська Христина Л-32 0 б. р. 41
42 Николин Вікторія Л-33 0 б. р. 42
43 Глинчак Наталія Л-22 0 б. р. 43
44 Петрова Надія Л-11 0 б. р. 44
45 Драбчук Ірина Л-12 0 б. р. 45
46 Боднар Маргарита Л-13 0 б. р. 46
47 Чернова Ольга Л-22 0 б. р. 47
48 Гаврилків Лілія Л-22 0 б. р. 48
49 Мандзюк Наталія Л-22 0 б. р. 49
50 Лужна Вікторія Л-22 0 б. р. 50
51 Дубницька Христина Л-21 0 б. р. 51
52 Стойко Еліна Л-21 0 б. р. 52
53 Братах Оксана Л-21 0 б. р. 53
54 Іваніцька Ліліана Л-21 0 б. р. 54
55 Гоян Марина Л-21 0 б. р. 55
56 Шевчук Наталя Л-33 0 б. р. 56
57 Зборовська Ілона Л-33 0 б. р. 57
58 Юрчук Олена Л-33 0 б. р. 58
59 Українець Леся Л-33 0 б. р. 59
60 Баран Марія Л-34 0 б. р. 60

---