Навігація

Останні коментарі

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Національний тур Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження "Енергія і середовище"

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

пр.  Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 279-76-88, факс (044) 279-16-56, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Від _02.10.2014_ № _3/3-9-1146-14_

На № _________ від _____________

Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій

 

Про проведення Національного

туру Міжнародного конкурсу

молодіжних проектів з енергозбереження

«Енергія і середовище»

 

Відповідно до наказів Міністерства від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти” та від 08.11.2013 № 1575 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Енергія і середовище», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2013 р. за               № 2037/24569, у жовтні 2014 року – лютому 2015 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Національний тур міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище». Положення про захід та умови проведення конкурсу розміщено на сайті www.nenc.gov.ua.

          Міжнародний конкурс «Енергія і середовище» проводиться в рамках міжнародної освітнього проекту SPARE (найбільшого міжнародного освітнього проекту для школярів з питань змін клімату та енергетики) та всесвітньої декади ООН «Освіта для сталого розвитку» з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.

Захід проводиться спільно з Національним координатором проекту SPARE в Україні − громадської організації «Екологічний клуб «Еремурус» та за підтримки програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Норвезького товариства охорони природи і INFORSE Europe (Європейська мережа розвитку сталої енергетики).

Безпосереднє керівництво Національним туром конкурсу здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

 

           До участі в конкурсі запрошуються учні позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів віком до 17 років включно, які мають досягнення у практичній діяльності в сфері змін клімату, впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель.

Також до участі в конкурсі запрошуються педагогічні працівники позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, які мають напрацювання у розвитку освіти школярів і просвіти населення з питань ефективного використання та заощадження енергії.

Національний тур конкурсу проводиться у два етапи: І етап − заочний (жовтень-січень), ІІ етап − очний (лютий).

Для участі в І етапі конкурсу необхідно надіслати до 10 січня 2015 року заповнену реєстраційну картку та конкурсну роботу, виконану на електронних носіях українською мовою (не більше 6 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу ekoviddil@nenc.gov.ua або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою: «Енергія і середовище». Список учасників ІІ етапу конкурсу буде оприлюднено після 16 січня 2015 року на сайті: www.nenc.gov.ua та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ІІ етап конкурсу відбудеться 16-17 лютого 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 За підсумками Національного туру конкурсу три переможця будуть нагороджені поїздкою в Міжнародну літню школу SPARE, яка діятиме в передгір'ях Тянь-Шаню (Казахстан) у липні 2015 року.

Витрати на відрядження керівників та проїзд дітей на очний етап Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище» здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Харчування дітей під час заходу забезпечує Національний координатор SPARE в Україні.

Просимо інформацію про конкурс «Енергія і середовище» довести до відома керівників, педагогічних працівників та учнів позашкільних,  загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів.

Детальна інформація про умови участі вНаціональному турі            конкурсу «Енергія і середовище» у 2014-2015 навчальному році – за телефонами: 0 (44) 430-43-90, 430-00-64,  на сайті:  www.nenc.gov.ua.

Додаток: на 1 арк.

 

 


Директор департаменту                                                                     В. В. Супрун

 

 

 

 

 

 

 

Середницька А.Д. 486-15-35

Вербицький В.В. 430-02-60

Додаток

до листа МОН України

від 02.10.2014 № 1146

 

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА учасника конкурсу

1. Назва конкурсної роботи/проекту:_______________________________________

 

2. Номінація, за якою виконана робота _____________________

 

3. Прізвище, ім’я, , клас навчання (для учнів) вік  авторів для педагогів :

 

 

4. Прізвище, ім’я, по батькові, посада та місце роботи керівника (для молоді): ____________________________________________________________________

 

5. Повна назва навчального закладу/ місце роботи (для педагогів): ____________________________________

6. Контактна інформація:

Поштова адреса з індексом: ____________________________________________                                                                                                                                                  

Вулиця:_____________________________________________________________

Будинок:___________ кв.:___________________

Місто\селище:________________________________________________________

Район: ______________________________________________________________

Область:_____________________________________________________________

Телефон (з кодом) :_________________________ факс (з кодом):_____________

Мобільний телефон:___________________________

Електронна пошта автора або керівника: _______________________

7. Анотація на проект:

- актуальність проблеми: які місцеві чи регіональні проблеми спонукали до написання проекту (не більше 20 слів);

- зміст проекту: що було зроблено, які заходи вжиті, змодельовані чи спроектовані поновлювані джерела енергії, розроблене заняття тощо (не більше 60 слів);

- отриманий чи очікуваний результат (не більше 60 слів).

8. Перелік додатків:____________________________________________________

9. Ми погоджуємося на опублікування та використання матеріалів нашого проекту в друкованих та електронних засобах інформації проекту SPARE.

 

 

10. Дата заповнення реєстраційної картки: __________________________

 

П.І.Б. контактної особи________________________________________