Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Всеукраїнський турнір юних фізиків 2014/2015. Спогад учасниці.

 

fiz vu 14 1

20-27 листопада 2014 року у м. Харкові відбувся фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків,  у якому взяла участь  збірна команда Івано-Франківської області. До її складу входили:

Соловей  Іван  ‑ капітан команди - Івано-Франківський фізико-технічний ліцей, група Л-32.

Бойчук Олена – Івано-Франківський фізико-технічний ліцей, група Л-33;

Паньків Оленка – Долинський природничо-математичний ліцей;

Лесюк Маркіян – Долинський природничо-математичний ліцей;

Харканін Максим – Долинський природничо-математичний ліцей;

Куриндаш Наталія Олександрівна – вчитель фізики Івано-Франківського фізико-технічного ліцею, керівник команди;

Скляр Богдан Васильович - вчитель фізики Долинського природничо-математичного ліцею, керівник команди.

fiz vu 14 2

Турнір проходив на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради». У турнірі взяло участь 20 команд з різних регіонів України.

Традиційною особливістю турнірів стала  неоднозначність завдань та відсутність на них чіткої відповіді. Кожне з них потребувало проведення чималої науково-дослідницької роботи.

Нашій команді не вистачало всього кілька балів, щоб увійти в число призерів. Високі результати було продемонстровано протягом відбіркових боїв. Однак змагатись довелось із майбутніми переможцями турніру, найсильнішими командами України, тому кількість набраних рейтингових  балів, яка залежала від кількості балів, набраних суперниками, була нижчою, аніж кількість поточних балів. Це й вплинуло на подальший розподіл призових місць. Та, незважаючи ні на що, гідно виступивши на турнірі,  наша команда показала глибокі знання фізики, вміння дискутувати та високий професіоналізм.

fiz vu 14 3

Крім насиченої конкурсної програми на учасників чекав змістовний культурний відпочинок. Цікавим та пізнавальним виявився похід в науково-демонстраційний центр Ландау, де були представлені різноманітні експериментальні установки, що демонстрували та пояснювали дію фізичних законів. Також організаторами турніру була проведена захоплива екскурсія Харковом, де усі охочі мали можливість поринути в атмосферу технічної столиці України, краще пізнати її історію. Участь у Всеукраїнському турнірі стала безцінним досвідом для кожного з учасників.

Окрему вдячність хочемо виразити Куриндаш Наталії Олександрівній. Адже вона була не лише керівником команди, а й джерелом підтримки та оптимізму.

Бойчук Оленка

Учасниця турніру,

група Л-33.

 

Адміністрація ліцею щиро дякую нашим ліцеїстам Оленці Бойчук та Івану Соловею, а також учителю фізики, завідувачу кафедри фізики Наталії Куриндаш за їхню інтелектуальну працю на Всеукраїнському турнірі.

Бажаємо нових успіхів на радість батькам і друзям, на добру славу ліцею та України.

З роси й води Вам, дорогі діти та невтомна колего !!!

Мирослав Янишівський.

Директор ФТЛ

Ви не маєте права лишати повідомлення