Навігація

Останні коментарі

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

18 листопада 2017 року у Фізико-технічному ліцеї  проводився 2-ий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

В даному етапі олімпіади взяли участь 15 учнів І-го курсу, 10 учнів ІІ-го курсу та 3 учні ІІІ-го курсу. Результати олімпіади наступні:

І-й курс

з/n

Прізвище, ім’я учня Група Прізвище вчителя, який викладає дисципліну К-сть балів Місце  
 
1. Купчак Володимир Л-11 Онисько С.М. 105 І  
2. Скиба Божена Л-11 Онисько С.М. 100 ІІ  
3. Гнип Віктор Л-13 Онисько С.М. 97 ІІІ  
4. Худицький Олександр Л-11 Онисько С.М. 95 ІІІ  
5. Твардовський Денис Л-13 Онисько С.М. 95 ІІІ  
6. Калапунь Остап Л-13 Боса В.Р. 84    
7. Волковецький Станіслав Л-13 Онисько С.М. 84    
8. Лянг Андрій Л-11 Онисько С.М. 82    
9. Сорохтей Роман Л-13 Онисько С.М. 82    
10. Проців Андрій Л-13 Онисько С.М. 82    
11. Бойко Вероніка Л-12 Кравчук Н.З. 81    
12. Грималюк Віталій Л-11 Онисько С.М. 81    
13. Федорович Олександр Л-11 Онисько С.М. 78    
14. Соловей Яна Л-13 Онисько С.М. 72    
15. Григорук Олександр Л-13 Онисько С.М. 72    

 

ІІ-й курс

з/n

Прізвище, ім’я учня Група Прізвище вчителя, який викладає дисципліну К-сть балів Місце  
 
1. Бабійчук Сергій Л-21 Боса В.Р. 114 І  
2. Ровінський Юрій Л-23 Кравчук Н.З. 91,75 ІІ  
3. Михайлюк Анастасія Л-23 Кравчук Н.З. 86 ІІІ  
4. Бойчук Ростислав Л-23 Кравчук Н.З. 84,75    
5. Ікалюк Андрій Л-22 Кравчук Н.З. 84    
6. Мартинюк Марина Л-22 Кравчук Н.З. 77,75    
7. Ципердюк Анастасія Л-23 Кравчук Н.З. 71    
8. Безрукий Антон Л-21 Боса В.Р. 71    
9. Марич Віталій Л-21 Боса В.Р. 67,5    
10. Подубинський Максим Л-21 Боса В.Р. 65,5    

 

ІІІ-й курс

з/n

Прізвище, ім’я учня Група Прізвище вчителя, який викладає дисципліну К-сть балів Місце  
 
  Паляниця Вікторія Л-33 Онисько С.М. 96 ІІ  
  Зрайко Владислав Л-33 Онисько С.М. 91 ІІІ  
  Боєчко Володимир Л-33 Онисько С.М. 66    

 

Максимальна кількість балів – 130.

          

   Голова журі          Онисько С.М.

 

Рішенням оргкомітету та журі ІІ-го етапу олімпіади в ІІІ-ому /обласному/ етапі олімпіади з англійської мови будуть брати участь п’ять ліцеїстів:

 

  1. Купчак Володимир          група Л-11;
  2. Скиба Божена                  група Л-11;
  3. Бабійчук Сергій               група Л-21;
  4. Ровінський Юрій             група Л-23;
  5. Паляниця Вікторія          група Л-33.

 

Бажаємо нашим ліцеїстам успішного виступу на обласній олімпіаді.

 

Пиріг Ю.С. 

Заступник директора ФТЛ

з навчально-методичної роботи.

Додати коментар

Захисний код
Оновити