Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День відкритих дверей Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

 

Шановні учні!

 

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас на навчання в 2017 році за однією зі спеціальностей: “математика”, “статистика”, “прикладна математика”, “комп’ютерні науки та інформаційні технології”, “інженерія програмного забезпечення”, “(середня освіта) математика”,“(середня освіта) інформатика”.

На факультеті навчається 700 студентів (з них понад 70% – за державним замовленням). Кількість місць на І курсі денної форми складає 235 (з них понад 100 – за державним замовленням – в 2016 р.). Наша магістратура нараховує 6 спеціальностей. Маємо свою аспірантуру, свій науковий журнал і Раду із захисту дисертацій. Факультет є чи не єдиним в регіоні, який створив для всіх наших студентів 5 курсу унікальні можливості для отримання двох дипломів магістра – українського та європейського зразків, організувавши паралельне навчання (за бажанням) в нашому та в одному з польських (Краків, Жешув) державних університетів (на безоплатній основі). Під час навчання у нас можна також додатково отримати сертифікат міжнародного зразка CISCO на право обслуговування комп’ютерних мереж. Студенти факультету можуть (за бажанням) навчатись на військовій кафедрі нашого університету за спеціальністю “Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем” з отриманням військового квитка і офіцерського звання.

Вступними випробуваннями на наш факультет є тести ЗНО: 1) математика, 2) укр. мова, 3) іноз. мова (або фізика, чи історія, чи біологія для різних спеціальностей – див. сайт факультету). Вступники можуть отримати додаткові бали (до загальної суми результатів ЗНО та шкільного атестату) за результатами закінчення ліцензованих підготовчих курсів в нашому університеті (тел. 59-61-57).

Під час проведення дня відкритих дверей Вам, за бажанням, буде запропоновано на вибір:

1) факультетська математична бліц-олімпіада,

2) навчально-практичні курси з наступних тематик:  а) розробка ігрових програм: перший погляд зсередини, б) вступ до програмування Android-додатків.

Чекаємо Вас та Ваших однокласників у неділю 19 лютого 2017 року об 11 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, центральний корпус, ауд. 306.

Наші телефони: (0342) 59-61-08, 59-60-04, 0506731017, 0970158982.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Реєстрацію на день відкритих дверей можна здійснити на сайті факультету: http://www.mif.pu.if.ua.

З повагою, декан факультету                             проф. Пилипів В. М.