Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Університет відкриває двері майбутнім студентам

Хабайлюк Олександр, ліцеїст групи  Л-33 /Л-2012-3/

Вже стало традицією, що на зламі осіннього і весняного семестру  наш базовий вуз – Національний технічний університет нафти і газу проводить День відкритих дверей.

Не став винятком і цей навчальний рік. 20 грудня 2014 року в актовому залі ІФНТУНГ відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з ректором вузу, директорами інститутів та деканами факультетів. На цей захід прибули сотні учнів з усієї області та з поза її меж.

Керівники вузу розповідали гостям про Університет, його підрозділи, можливості виробничої та наукової кар’єри після його закінчення.

Відповідно до наказу директора ліцею, ліцеїсти випускного курсу ФТЛ  були представлені  в повному складі. Хоча нас, ліцеїстів Фізико-технічного ліцею, не можна вважати звичайними гостями вузу. Без перебільшення ми тут майже свої, більшість з нас вважає, що однією ногою вже в Університеті. Однак, проведений захід був дуже цікавим і для нас. Викладачі та працівники  університету підійшли дуже серйозно до організації дійства.

Найцікавішою частиною були екскурсії по факультетах та лабораторіях. Виявляється, за стінами та дверима, повз які ми ходили сотні разів криється багато надзвичайно цікавого.

Майбутні студенти мали можливість також подивитися концерт, організований студентським клубом. Було дуже приємно побачити серед його учасників наших старших товаришів – випускників ліцею минулого та позаминулого років. Цікаво, що в концерті приймали участь і студенти, які приїхали на навчання у наш нафтовий вуз із  інших країн.

Завдяки цьому заходу його учасники краще усвідомили різні нюанси  вступної кампанією 2015 року.

Для ліцеїстів ФТЛ цей захід був дуже важливий, адже з року в рік студентами нашого Університету стає більше половини випускників. Більшість випускників-2015 також планує пов’язати своє майбутнє з нашим унікальним   Університетом.

Ліцеїсти Фізико-технічного ліцею щиро вдячні адміністрації, професорсько-викладацькому складу Університету, усім, хто був причетним до цього заходу – Дня відкритх дверей-2014. Чекайте нас – ліцеїстів  при ІФНТУНГ  ‑ за пів року у новій ролі – у ролі студентів ІФНТУНГ !!!