Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Форум педагогічних ідей

До уваги вчителів. Форум педагогічних ідей

Запрошуємо вас взяти участь у Форумі педагогічних ідей «УРОК» найбільшому та найпопулярнішому українському банку педагогічних матеріалів: статей, планів-конспектів уроків і позакласних заходів, інших методичних чи дидактичних розробок.

Форум, що проводиться Педагогічним видавництвом «Плеяди» та сайтом «Освіта.ua» з 2010 року, надає можливість кожному вчителю швидко опублікувати авторські матеріали на сторінках всеукраїнського науково-методичного видання «Відкритий урок: розробки, технології досвід» і отримати підтвердження публікації у вигляді спеціального сертифікату.

За часи існування Форуму в ньому взяли участь більше 7 тисяч педагогів із усіх регіонів України, які надіслали більше 10 тисяч матеріалів. Тисячі учасників Форуму отримали сертифікати про публікацію власних матеріалів у журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» і спеціальні дипломи за популяризацію власного педагогічного досвіду.

Форум педагогічних ідей «Урок» за умовами не є конкурсом. Автор має право на оприлюднення будь-якого свого практичного досвіду роботи, популяризацію власної педагогічної діяльності й отримання сертифікату про публікацію матеріалу в найпопулярнішому журналі, що може стати у пригоді під час атестації.

Будемо раді бачити вас серед активних учасників Форуму.

Умови участі доступні за таким посиланням:   http://osvita.ua/publishing/urok/

З повагою,  головний редактор журналу «Відкритий урок» Олег Іванов

Адреса для листування: 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі 6, оф. 219

Адреса для e-mail:      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.