Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Зустріч хіміків Івано-Франківщини у Фізико-технічному

Педагогічна практика слухачів курсів

підвищення кваліфікації учителів  хімії

Петращук О.П.

учитель хімії Фізико-технічного ліцею

1 вересня 2015 р. гостями Фізико-технічного ліцею були  учителі хімії з різних районів нашої області, які навчаються на курсах підвищення кваліфікації в Обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Відвідання конкретного навчального закладу в процесі підвищення кваліфікації  учителів є обов’язковою частиною програми навчання. Офіційно такі зустрічі називаються педагогічною практикою слухачів курсів. Вибір навчального закладу обумовлюється його потенційною цікавістю для слухачів.

Вибір Фізико-технічного ліцею для педагогічної практики учителів хімії був не випадковим. Він зумовлений успіхами з цього предмету та досягненнями на різних інтелектуальних змаганнях. ліцеїстів та учителів хімії.

Учителі хімії ліцею Бурда Т.В. та Петращук О.П. розробили власну систему роботи.  Вона  дозволяє при мінімальній кількості годин, відведеній на вивчення хімії, досягти максимальних результатів.

Метою педагогічної практики слухачів курсів якраз і було активне впровадження  цієї розробку та обмін іншим передовим педагогічним досвідом з колегами.

Програма педагогічної практики включала також презентацію ліцею  з метою ознайомлення з основними напрямками роботи ліцею. Представляв заклад гостям директор М. Янишівський. Він запевнив, що вивченню хімії завжди надавалося у ліцеї  великого значення. Адміністрація ліцею дала також високу оцінку роботи ліцейних учителів цього предмета.

Презентацію методичної розробки  “Система роботи з обдарованими дітьми при вивченні хімії в ліцеї “ провела  Петращук Оксана Петрівна, вчитель хімії. 

Гості ознайомилися з фрагментом турніру юних хіміків-2014 року. У ролі доповідача на турнірі виступив ліцеїст Олександр Вощинський,  група Л-32.  Йому опонувала ліцеїстка групи Л-33 Таня Рибчинчук, рецензентом доповіді був ліцеїст Микола Данилюк, група Л-31.

Однак головною подією зустрічі хіміків у стінах нашого ліцею був майстер-клас учителя хімії нашого ліцею, переможця обласного конкурсу “Учитель року-2015” у номінації “хімія” Тетяни Бурди. Відео запис цього майстер-класу можна переглянути на нашому відео каналі.

Керівники практики: Сенюк Надія Михайлівна – методист лабораторії  природничо-математичних дисциплін Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щиро подякувала нашим учителям та адміністрації за змістовну зустріч.