Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

13 грудня 2016 року

У Фізико- технічному ліцею відбулася зустріч з кадровими офіцерами Збройних Сил України та учасниками АТО.

Зустрічі з офіцерами  Збройних Сил України є постійною, багаторічною традицією Фізико-технічного ліцею. Вони проводиться на початку грудня і присвячується черговим роковинам створення сучасної української армії.

Учасниками цьогорічної зустрічі були 6 офіцерів:

·        Полковник В’язніцев Ю.В. – начальник військової кафедри ІФНТУНГ, 

·        Майор Мархалевич В.С. –  викладач кафедри військової підготовки

ІФНТУНГ,

·        Майор Бондарев І.М.  –      військовослужбовець льотного полку,

·        письменник автор кількох книжок,

·        зокрема  Прикарпатці в АТО

·        Майор Стефінів В.П.    –     військовослужбовець льотного полку,

·        Майор Галагуза Ю.М. –     учитель захисту Вітчизни фізико-

технічного ліцею.

·        Лейтенант Куриндаш Н.О. – учитель фізики ЗОШ № 10, учасник АТО.

Гості розповіли про свою службу у Збройних Силах, сучасний стан Збройних Сил України. Вони відповіли на запитання, які стосувалися їхньої кар'єри або сім'ї. З кожної відповіді ми дізналися про щось важливе для них і частково взяли певні речі для себе.

Наш директор, Мирослав Ярославович, задав декілька запитань  про антитерористичну операцію. Гості дали відповіді, які з одного боку можна було передбачити, а з іншого в голові  не могло вкластися, що таке буває.

Особливо пам’ятною частиною зустрічі був виступ Куриндаша Руслана Юрійовича.  Він не є за освітою військовим, а звичайним вчителем фізики і викладає в загальноосвітній школі №10 I-III ступенів.

Але незважаючи на це, він все ж став героєм, адже прожив у пеклі війни цілий рік. Учні його 10 класу, де він на той час був класним керівником, дуже сумували за ним, морально підтримували, молилися і вірили, що прийде час, коли він повернеться. Так і сталося – в кінці 11 класу він вивів їх на останній дзвоник. Він добра людина, чоловік і батько.

Його дружина  - Наталя Олександрівна – працює у нашому ліцеї. Всі її знають як доброго викладача фізики, наставника, і дуже гарну людину.

Руслан Юрійович представив нам відео, де показав де-які  будні теперішньої  війни. Звичайно, що були представлені не всі пережиті ним кадри в АТО, а більшість назавжди закарбувалися в його пам'яті.

Хочемо подякувати кожному з офіцерів, які також розповіли нам про те, як вони познайомилися з своїми дружинами та що наштовхнуло їх обрати дану професію.

У нашій пам'яті закарбувалися кожне слово про перебіг АТО, про пріоритетність роботи військового і учителя, про те, як потрібно обирати майбутню професію. Ми справді дякуємо нашій дирекції і вчителям, які організували нам зустріч з офіцерами.

Прес-служба ліцею

Ліцеїстка групи Л-31 

Дербах Христина