Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2 грудня 2016

Весь минулий тиждень, з 28 листопада по 2 грудня 2016 року, у Фізико-технічному ліцеї був присвячений англійській мові, де ліцеїсти показали свої знання іноземної мови.

Кожен день був особливим і мав свою тематику: 28 листопада і 2 грудня були відкриття і закриття тижня англійської мови, а з 29 листопада по 1 грудня відбувалися певні заходи для кожного курсу.

29 листопада відбувся поетично- пісенний вернісаж для ліцеїстів 3-го курсу. Саме під час нього ми вкотре переконалися, що наші ліцеїсти є талановитими і мають здібності не тільки у фізиці і математиці, але і в іноземній мові. Цей день був присвячений відомим українським поезіям і пісням, які перекладені на англійську мову. Тому більшість ліцеїстів розповідали вірші знаменитих поетів. Слухаючи кожного, ми чудово розуміли рядки віршів, які були представлені. Переклад поезій на іноземну мову зберіг їх тематику і можна було, не знаючи вірша українською, зрозуміти все, про що йдеться у них.

Та все ж наші ліцеїсти зуміли нас здивувати не тільки своїм чудовим володінням англійською, але й вони частково стали перекладачами і представили нам вірші, а дехто пісні власного перекладу. Хочеться відмітити наших любих співаків. Кожного з них ми вже неодноразово чули, але цього разу вони здивували нас своїми перекладами пісень і віршів, які є спадщиною української літератури.

Ми хочемо подякувати всім учителям і ліцеїстам, які влаштували вернісаж, тим, без кого його б не було. На жаль ми не були присутніми на брейн-ринзі "What do I know about UK and the USA" для 2-го курсу і на вікторині "Veni, vidi, vici" для 1-го курсу і не знаємо, що було на їхньому заході, але впевнені, що вони залишилися радісними і приємно здивованими від всього, що відбувалося на сцені. Завдяки вчителям англійської мови, які влаштовували цей тиждень і ліцеїстам, які прийняли участь у програмах для різних курсів, ми дізналися багато нового й послухали чудові переклади віршів і пісень українських поетів.

Прес служба ліцею

Дербах Христина - ліцеїстка групи Л- 31