Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2 грудня 2016

З 28 листопада по 2 грудня проводився тиждень англійської мови. У четвер  1 грудня о 14:30 відбувся захід для першокурсників. Захід складався з вікторини «Vedi, vidi, vici», що у перекладі означає «прийшов, побачив, переміг» , вистави «Пігмаліон» та флешмобу групи Л-32.

«Пігмаліон»— одна з найвідоміших п'єс Бернарда Шоу, написана у 1912році. Оригінальність, дотепність і демократичний дух п'єси, відображення глибоких і гострих соціальних проблем, забезпечили її популярність у багатьох країнах. П'єса має успіх і в теперішній час.

П'єса розповідає про лондонського професора фонетики Генрі Гіггінса, який уклав парі зі своїм приятелем полковником Пікерінгом. За умовами парі, Гіггінс має за шість місяців навчити квіткарку Лайзу Дулитл вимові, заведеній у вищому світі, і на світському прийомі зуміти представити її як герцогиню. Назва п'єси є іронічною алюзією на античний міф про скульптора Пігмаліона, котрий створив настільки досконалу статую дівчини, що богиня Афродіта погодилася на прохання Пігмаліона, закоханого у створений ним образ, оживити статую.

Для екранізації 1938 року Шоу написав кілька нових великих епізодів, які зараз зазвичай включаються до англійського тексту п'єси.

Для участі у вікторині запрошували п'ять ліцеїстів із кожної групи. Вони сформували свої команди, у складі яких боролися за перемогу. Кожна команда мала придумати свою назву.

Л-11 були під назвою «Legion», Л-12 – «Dream team», а Л-13 – «Unicorns». Вікторина складалася з конкурсів, під час яких вони могли набрати бали. За їх кількістю і визначали переможця. Перед результатами відбувся флешмоб, який зарядив всіх гарним настроєм і подарував незабутні враження. Результати вікторини були такі: 3-тє місце – Л-12 – «Dream team», 2-ге місце – Л-11–«Legion», 1-ше місце – Л-13 – «Unicorns». Захід завершився нагородженням переможців.

Прес служба ліцею

Стефінів Оксана Л-13