Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

26 грудня 2013 р

Ліцеїстам, які в 1-ому семестрі досягли найкращих результатів у навчальній та громадсько-корисній роботі наказом директора оголошена подяка. Письмові подяки за гарне виховання дитини та вітання з Новим роком і Різдвом Христовим одержали також батьки цих ліцеїстів.

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат

Івано-Франківської обласної ради

Н А К А З

24.12.2013 р.                                                                                №325/2

м. Івано-Франківськ

Про  відзначення ліцеїстів з нагоди закінчення І семестру

Відповідно до річного плану роботи на 2013/2014 н. р. прийнятої в ліцеї системи заохочень та стягнень, пропозицій наставників груп і вихователів гуртожитку:

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку ліцеїстам, які у І семестрі 2013/2014 навчального року, проявили  високий і достатній рівень з усіх дисциплін та приймали активну участь в громадсько-корисній роботі:

11 Група 12 Група
1. Антонову Владиславу
2. Бац Тетяні
3. Грицаку Роману
4. Данилюку Миколі
5. Кеденку Ігорю
6. Козунь Вікторії
7. Кореню Сергію
8. Матвєєвій Христині
9. Петріву Назарію
10. Петровій Надії
11. Приймаку Олегу
12. Присяжнюк Наталії
13. Романюку Ігорю
14. Шарин Юлії
1. Баволяк Тетяні
2. Бурмай Аліні
3. Вощинському Олександру
4. Драбчук Ірині
5. Кулішу Сергію
6. Пірко Андріані
7. Сабрі Андріану
8. Савчуку Захару
9. Угорчак Христині
10. Яковлєву Марку
11. Яцківу Андрію
13 Група 21 Група
1. Боднару Сергію
2. Боднар Маргариті
3. Бутенку Тарасу
4. Винничук Сніжані
5. Дзудзилу Назару
6. Дорошу Михайлу
7. Дранчуку Олесю
8. Копачук Марії
9. Критовичу Богдану
10. Кушнірюку Сергію
11. Лєпєшову Костянтину
12. Михайлюку Владиславу
13. Рибчинчук Тетяні
14. Розметанюку Сергію
15. Тугай Ользі
16. Туркевичу Юрію
17. Ференчук Ользі
18. Шевчуку Андрію
1. Байдачку Богдану
2. Бардзій Ользі
3. Білану Тадею
4. Веркальцю Роману
5. Госедло Христині
6. Гоян Марині
7. Дарчину Петру
8. Душенку Назару
9. Іваніцькій Ліліані
10. Карпінському Богдану
11. Максимець Віті
12. Олексину Богдану
13. Полеку Андрію
14. Романчуку Назару
15. Савчуку Андрію
16. Самборському Юрію
22 Група 23 Група
1. Белей Наталії
2. Бойчуку Дмитру
3. Винничук Марії
4. Войнову Дмитру
5. Волошенку Олександру
6. Гаврилків Лілії
7. Дяківу Василю
8. Кімейчук Христині
9. Максимишину Ярославу
10. Морикіту Олегу
11. Семенюку Тарасу
12. Солов’ю Івану
13. Танчаку Дмитру
1. Бойчук Олені
2. Бурмай Юлії
3. Войтовичу Назару
4. Даниляку Роману
5. Захаренко Юлії
6. Кузьмич Ксенії
7. Лучці Андрію
8. Назарійчук Ользі
9. Риснюку Олегу
10. Скрипину Дарію
11. Трубенко Анастасії
12. Фенію Назарію
13. Хабайлюку Олександру
14. Шологон Лілії
31 Група 32 Група
1. Боришкевич Христині
2. Борущаку Степану
3. Василишин Христині
4. Вінтоняку Володимиру
5. Дарчину Павлу
6. Жиру Богдану
7. Жукову Сергію
8. Лазорів Наталії
9. Максим’юк Ганні
10. Мельник Марті
11. Мельницькій Тетяні
12. Павлюк Андріані
13. Ружилу Іллі
14. Семківу Юрію
15. Сенику Станіславу
16. Тимчуку Тарасу
17. Ткачуку Михайлу
18. Черновій Ірині
1. Бойчук Олександрі
2. Гаві Анні
3. Гільшанському Юрію
4. Гринюк Марті
5. Гуменюку Івану
6. Гуцуляку Ярославу
7. Когуч Яні
8. Корній Ілоні
9. Ляйтер Світлані
10. Нагірному Ярославу
11. Соколовській Христині
12. Солодовнікову Нікіті
13. Тарасюку Богдану
14. Ткачуку Ігорю
15. Тодорану Андрію
16. Третяку Назару
17. Шемраю Ігорю
33 Група 34 Група
1. Бережному Андрію
2. Бойку Андрію
3. Василик Ірині
4. Волошин Лілії
5. Зборовській Ілоні
6. Іванюку Андрію
7. Коземчуку Івану
8. Мельнику Роману
9. Николин Вікторії
10. Пеник Христині
11. Сассу Олександру
12. Українець Лесі
13. Шевчук Наталії
14. Шиндаку Святославу
15. Шумезі Денису
16. Юрчук Олені
1. Андрук Мар’яні
2. Баран Марії
3. Бойчук Дарині
4. Б’ялику Андрію
5. Витвицькому Євгену
6. Вощинському Віктору
7. Григоруку Дмитру
8. Гринику Данилу
9. Гудимі Роману
10. Кузеновій Ельвірі
11. Кульмичу Мирославу
12. Кулію Владиславу
13. Курман Вікторії
14. Матушевській Ірині
15. Назаруку Максиму
16. Овчар Інні
17. Паркулабу Тарасу
18. Пасічник Єлизаветі
19. Пігач Юлії
20. Сметанюку Богдану
21. Ткачуку Тарасу
22. Яремчук Валентині

2. За добросовісне виконання Правил проживання в гуртожитку та дотримання зразкового санітарного стану кімнат оголосити подяку настуним ліцеїстам:

Кімната №14

1.            Корній Ілоні                            Л-32

2.            Нагуляк Ірині                          Л-34

3.            Пеник Христині                      Л-33

4.            Пірко Адріані                          Л-12

Кімната №13

1.            Братах Оксані                         Л-21

2.            Бурмай Аліні                          Л-12

3.            Бурмай Юлії                           Л-32

Кімната №16

1.            Глинчак Наталії                      Л-22

2.            Максим’юк Ганні                   Л-31

3.            Мандзюк Наталії                    Л-22

Кімната №12

1.            Берладину Дмитру                 Л-13

2.            Критовичу Богдану                Л-13

3.            Магісу Василю                       Л-12

4.            Розметанюку Сергієві             Л-13

Кімната №18

1.            Гуменюку Івану                     Л-32

2.            Нагірному Ярославу              Л-32

3.            Ступару Олегові                    Л-32

 

3. Наказ оголосити на загальних урочистих зборах з нагоди закінчення 1-го семестру.

4. Батькам названих ліцеїстів підготовити та вручити письмові подяки за гарне виховання дитини та вітання з нагоди Новорічних та Різдвяних свят.

5. Наставникам груп внести відповідні записи в Книжки успішності названих ліцеїстів.

Підстава:   Ухвала педагогічної ради.

                   Подання наставників груп

                   Подання вихователів гуртожитку.

Директор                                                                               М.Янишівськи