Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

21 грудня 2013 р.

Учителька фізики Фізико-технічного ліцею Куриндаш Н.О. взяла участь у 6-ому з’їзді Союзу Українок. Вона представляла не лише ліцейний осередок “Молода Українка”, але й обласну організацію СУ.

cy001

У суботу, 21 грудня, в  Київському міському центрі роботи з жінками відбувся 6-ий звітно-виборний з’їзд Всеукраїнської громадської організації  “Союз Українок”.

На з’їзд були запрошені представники усіх регіонів України. До складу делегації Івано-Франківської області входила учителька фізики нашого ліцею Куриндаш Наталія Олександрівна. Участь пані Куриндаш у з’їзді найактивнішого та найпатріотичнішого жіноцтва нашої країни є  не випадковою. З 1995 року у ФТЛ активно функціонує ліцейний осередок організації – “Молода Українка”, куратором якого впродовж багатьох років є Наталія Куриндаш.

cy003

З’їзд відкрила голова ВГО Союзу Українок Лілія Григорович. Вона привітала всіх союзянок з початком роботи з’їзду. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять померлої Почесної  голови Союзу Українок Атени Пашко.

У звітній доповіді Лілії Григорович проаналізовано роботу організації за період після 5-го з’їзду та окреслено завдання на сучасний період.

На закінчення виступу пані Голова подякувала всім за довіру, співпрацю і рекомендувала на посаду Голови ВГО Союз Українок Ориславу Хомик зі Львова. Більшість делегатів підтримали запропоновану кандидатуру, яка і була обрана Головою організації.

cy005

До програми з’їзду входили звітні доповіді Проводу організації та вибори керівних органів ВГОСУ.

Новообрана управа  запропонувала внести до Статуту організації деякі поправки та доповнення, за що було проголосовано.

Після закриття з’їзду відбулося спілкування за чашкою чаю.

За словами пані Н. Куриндаш, з’їзд відбувся у надзвичайно дружній атмосфері.

cy007

Колектив ліцею вітає п. Куриндаш Н.О. з високим довір’ям колег-союзянок і бажає їй нових успіхів у громадській роботі.

Паньків А. Т.

Секретар ліцею, куратор прес-служби ФТЛ