Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Зимовий бал 2019

     Другого січня 2019 року у Фізико-технічному ліцеї відбувся зимовий бал.

Туди були запрошені ліцеїсти, які відзначилися старанністю у навчанні. Це було винагородою і стимулом для того, щоб вчитися й надалі але, звісно ж, знання – найбільший скарб, який ми отримали.Спів в колі

         Все це дійство розпочалося о 15 годині у актовій залі з промови директора п. М.Янишівського. Приємною несподіванкою стала жива музика. Елегантні ліцеїсти і вишукані ліцеїстки додавали цьому заходу якогось досить святкового настрою. Здавалося, я таки потрапила на королівський бал, який описували багато авторів різних казок. Також там були присутні чарівниці-наставниці наших третьокурсників – справжні господині цього балу.

        Після промови розпочалася запальна музика. Всі зайшлися в танцях і навіть чарівник М.Янишівський і наші чарівниці-наставниці І.Попадюк, Л.Янишівська,Т.Бурда, не сумували збоку, а разом із ліцеїстами веселилися.

      Поспілкуватись один з одним присутні змогли за святковим столом. Заздалегідь проведене таємне жеребкування дало можливість ліцеїстам розширити коло нових друзів, адже шляхом випадковості присутні опинились поруч один біля одного, і це ще більш зблизило і так дружній колектив ліцеїстів.

        Король і королеваЗ третьокурсників обирали короля і королеву Зимового балу. Між усіма ліцеїстами було проведене голосування. І було обрано короля – ним став Подубинський Максим, ліцеїст групи Л-31 і королеву – нею стала Голіней Наталія, ліцеїстка групи Л-32.

         Я, як першокурсниця, мушу висловити своє захоплення. Мене переповнювали емоції, їм не було меж. І хочу сказати, що заради цього варто старатися і прагнути бути кращою з – поміж найкращих.

Прес-служба ліцею:

Крицька Ольга, Л-13.