Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Успіхи ліцеїстів-інформатиків

В час тотального карантину завмер олімпіадний рух, майже припинались турніри, змагання... Але наші ліцеїсти не звикли сидіти «склавши руки» - мозок потрібно тренувати J.

Хочемо розповісти Вам про тих, хто, окрім фізико-математичного профілю, не забуває ще й про інформатичний.

Наші ліцеїсти взяли участь у конкурсі «iTalent» – найбільшому в Україні конкурсі, де юні ІТ-таланти можуть показати свої проекти і отримати оцінку та коментарі від справжніх ІТ професіоналів. Усі роботи відкрито публікуються на сайті конкурсу, тож кожен може переглянути та оцінити роботи інших конкурсантів.

Настя Будяк, ліцеїстка 23 групи, представляла свою роботу в номінації «WEB FRONT-END» і стала 7-ою серед 71 учасника цієї номінації (https://winners.italent.org.ua/season7/web-front-end/).

Даніель Гровінський, ліцеїст групи Л-33, спробував свої сили в номінації «Програмна розробка» і теж став 7-им (https://winners.italent.org.ua/season7/program-development)

А ліцеїст групи Л-11, Фесенко Олег, потрапив до фіналу і став 3-ім у номінації «SCRATCH» (https://winners.italent.org.ua/season7/scratch-development)

Але й це ще не всі успіхи наших невтомних інформатиків!

В цей період, як альтернатива відміненим обласним олімпіадам, проводились Всеукраїнська юніорська олімпіада та Всеукраїнська дівоча олімпіада з інформатики (https://olymp.oi.in.ua/). Учасниками цієї олімпіади є також наші ліцеїсти: Кривенко Андрій (Л-11), Тисячний Владислав (Л-23), Василашко Дарина (Л-23), Камінський Тарас (Л-31), Гровінський Даніель (Л-33). За результатами цієї олімпіади 30 учнів, які показали найкращі результати, мають можливість брати участь в очному етапі (а це рівень 4 етапу Всеукраїнських олімпіад), який відбудеться 26-28 березня в м. Кременчук. І двоє наших ліцеїстів отримали таку можливість – Кривенко Андрій та Василашко Дарина.

Та не спішіть закривати цей допис, бо це не все, чим ми можемо похвалитись (ніяк ті інформатики не заспокояться J) – ще одна альтернативна олімпіада – Всеукраїнська олімпіада з програмування (https://oi.in.ua/uoi2021/), осторонь якої не змогли залишитись наші ліцеїсти. Павчак Олег (Л-11), Матіщук Костянтин (Л-11), Стрілецький Роман (Л-13), Бордейчук Роман (Л-23), Тисячний Владислав (Л-23), Камінський Тарас (Л-31) брали участь у І та ІІ етапах, що проходили онлайн. І за результатами цієї олімпіади на ІІІ етап, який відбудеться 27-28 лютого на базі ІППО, пройшов Тисячний Владислав (Л-23).

Хочемо щиро подякувати нашим ліцеїстам за їх творчу працю і побажати успіхів у майбутніх змаганнях!

Галина Двояк,

Сергій Дерюга,

вчителі інформатики