Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Чудовий майстер-клас

Процес2Майстер-клас — чудовий спосіб розвивати свої здібності, дізнатися щось нове і просто гарно провести час. Будь-коли він буде актуальним, тому що під час роботи можна дізнатися багато цікавих фактів і секретів по виготовленні того чи іншого виробу.

17 грудня 2020 року група Л-11 разом з наставницею Остап’юк М. В. прийняли участь у неймовірному майстер-класі по виготовленні різдвяного янгола. ЯнголАдже приближаються свята, і подарунки зроблені своїми руками для наших рідних є найціннішими.

Процес1Усі зосередили увагу на виробі, він вимагав акуратного виготовлення деталей і надання естетичного вигляду кожній з них, щоб у кінцевому результаті усе виглядало гарно. Доклавши зусиль, ми отримали бажаний результат. Поринувши в процес виготовлення різдвяного янгола, ми навіть не помітили, як швидко промайнув час.

Кожен насолоджувався процесом, це було дуже весело і цікаво. Дуже кумедно звучали вигуки: «Хто взяв мої руки?», «Куди поділась моя голова?», «Хто допоможе мені зробити крила?», … Приємна атмосфера заповнила нашу затишну авдиторію.

Для нас це була важлива подія, адже це останній дні коли ми бачимося в живу у 2020 році. За весь час навчання наша група здружилася і ми вдячні ліцею за знайомство з такими хорошими людьми.Результат

Це другий майстер-клас в якому прийняла участь наша група. Нам сподобалося і ми очікуємо, що неодноразово приймемо участь у подібних заходах. Дякуємо нашій наставниці за те, що вірить у наші можливості та залучає до такої діяльності.

                                                                                   Прес-служба ліцею

                                                                                   Лисак Ольга, Л-11