Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2020 рік не перестає дивувати...

Святий Миколай у Фізико-технічному ліцеї

Миколай ангели2"2020 рік не перестає дивувати"… Стереотипно після цієї фрази розповідають щось погане, але я з хорошими новинами. Наш ліцей уже повністю занурився в новорічну атмосферу, його коридорами ходить надто щедрий Миколай і роздає всім солодкі презенти та тішить хорошими словами.Миколай ангел3

Хоч він знає про ваше лінивство та гортав журнали оцінок разом із наставниками, а ще розпитав все докладно у своїх помічників-ангелів, не хвилюйтесь, різку не отримає ніхто. Проте за все слід дякувати як годиться, тому кожна група потішила бородатого піснями та віршиками, найпопулярнішими серед яких були "Ой, хто хто Миколая любить" та "Йде до діток Миколай".

Стипендіат1Ну а якщо ж ви цілий рік були чемні, то нічого хвилюватись, Миколай про все пам'ятає. Миколай ангеликиПам'ятає й дирекція ліцею.

Адміністрація наввипередки з Миколаєм бігала по аудиторіях з величезними коробками подарунків. Кожен ліцеїст отримав унікальну кульку ФТЛ і зможе прикрашати нею свою домівку з року в рік. Також було роздано безліч подяк та збірників з колядками. Ну і на завершення найприємніше - грамоти та одноразові стипендії. 

Прес-служба ліцею

Яневич Софія, Л-32