Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

От і прийшла до нас чарівниця-зима

Святий Миколай зі смаколиками завітав до жителів гуртожитку

Миколай гуртожитокОт і прийшла до нас чаклунка-зима зі своїми холодними чарами. Накрила весь світ широкими білими крильми і чарує, робить його казковим і неповторним, білим-білим…Ліплять Миколайків1

Прихід зими починається із дня Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважують, чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. В честь такого свята Святий Миколай з своїми ангелочками вирішив завітати у Фізико-технічний ліцей. Це було незабутньо. Щоб отримати солодкі подаруночки, ми всі дружно заспівали "Ой, хто хто Миколая любить". Усі ліцеїсти є чемними та розумними, тому різочки нам не потрібні.

Готові МиколайкиЩоб потішити жителів гуртожитку вихователі та декілька дівчат приготували багато смачного печива у вигляді Миколайчиків. У вечір наступного дня наш директор особисто порадував ліцеїстів, які проживають у гуртожитку.

Атмосфера цього свята заворожувала новорічним настроєм, кожному з ліцеїстів свято закарбується у пам'яті.

З нетерпінням чекаємо наступного року.

Прес-служба ліцею

Луканюк Тетяна Л-32