Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Похід у театр

4 грудня 2020 року група Л-11 з наставником Остап’юк-Субичевою М.В. відвідали Івано-Франківський драматичний театр імені Івана Франка та переглянули виставу «Гоголь Кабаре» за мотивами творів Миколи Гоголя

Театр - місце натхнення. Стільки чудових вистав, прекрасні сценарії, які підкреслює реалістична гра акторів. Якби це легко не виглядало на сцені, насправді потребує багато зусиль і часу. Але результат виправдовує це все.

11 театрІ ось 4 грудня 2020 року у Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулася прем’єра вистави «Гоголь кабаре», режисер якої – француз Жуль Одрі. Наша група вже давно хотіла відвідати театр, адже деякі одногрупники ще ніколи й не були тут. Отож, разом з наставницею Остап’юк-Субичевою М.В. ми не змогли обійти стороною прем’єру і після напруженого тижневого навчання «наживо» подалися у храм Мельпомени.

Погляди глядачів були прикуті до сцени. Першокласна гра акторів нас приголомшила. На наших обличчях можна було побачити посмішку - все-таки вистава «Гоголь кабаре» є фрікнутою комедією.11 прогулка

У ній Гоголь потрапляє в кабаре, у якому будуть герої його семи творів, за якими і була поставлена вистава.

Ця незвичайна вистава змусила нас не лише багато сміятися, але й задуматися про певні життєві речі. Небувала атмосфера заповнила залу, а прекрасно написана музика, підібрані декорації і костюми заворожували.

Нам було настільки цікаво спостерігати за сценічним дійством, що ми не помітили як швидко пройшов час і вистава підійшла до закінчення.

Ці неймовірні емоції ми ніколи не забудемо. І з нетерпінням очікуємо нашого наступного спільного походу до театру. Після завершення вистави ми прогулялись святково прикрашеною «Соткою».

 

 

 

Прес-служба ліцею

Лисак Ольга, Л-11