Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

100 днів у Фізико-технічному ліцеї

13 ліцейна9 грудня 2020 року наша група Л-13 відзначили 100 днів від моменту першої посвяти в ліцеїсти. З одного боку – дата не така вже й багатоденна, проте тішить душу й розум. День урочистості залишив у наших серцях винятково позитивні емоції. Згадуючи посвяту в ліцеїсти , ми зрозуміли , що навчання в цьому місці – це новий етап у житті кожного з нас, ще один крок до хорошого майбутнього.13 разом

ФТЛ - це місце, де ти набираєшся нових знань, черпаєш досвід, вчишся долати труднощі та розділяти щасливі моменти життя з оточуючими.

На жаль, через епідемію Ковіду багато часу ми провчились дистанційно й не змогли втілити в реальність омріяні нами спільні поїздки, проте сподіваємось, що все ще попереду й ми обов’язково все наздоженемо. Наша група за такий короткий проміжок часу стала великою та дружньою сім’єю, і кожен з нас радий бути її частинкою.

13 париМаємо надію, що наступні 100 днів ми проведемо не менш цікаво, радісно та з ще більшою користю. Кожної зустрічі під час спілкування один з одним ми здружуємось ще більше. А наскільки міцними стануть наші стосунки, покаже хронометраж життя.

Вранці наша люба наставниця – Савчук Оксана Богданівна привітала усіх з вищезгаданою ювілейною датою, сказавши декілька теплих слів від себе. А вже ввечері ми потрапили до Національного академічного драматичного театру ім. Івана Яковича Франка на перегляд чудової вистави “Гуцулка Ксеня”.13 ротонда

За сюжетом, до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповів йому мільйон доларів, але за умови, що він знайде «свідому українку» на Батьківщині та одружиться з нею.

13 театрВистава нам справді сподобалась, залишила лише позитивні емоції на згадку про себе. Цікавий сюжет, хороші жарти, прекрасна гра акторів, атмосфера українського колориту та вокал, що бере за душу – все це отримав кожен глядач. Ніхто з нас ні на хвилину не пошкодував, що отримав можливість переглянути виставу. Ми дуже вдячні нашій наставниці за те, що дарує нам свій дорогоцінний час і дозволяє насолодитись спогляданням прекрасного! Адже це лише зближує нас та об'єднує в одну ліцейну родину.

 

 

Прес-служба ліцею:

Вітер Софія,

Долінська Окасна,

Кільчицька Адріана

Чернова Марта, Л-13