Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Благодійна акція "Миколай іде до сиріт"

Вже багато років поспіль учні Фізико-технічного ліцею долучаються до благодійної акції «Миколай іде до дітей-сиріт»

В ліцеї щорічно відбувається благодійна акція «Миколай іде до дітей-сиріт». Останніми роками ліцеїсти допомагають Святому придбати подарунки для діток, батьки яких загинули в АТО. Кожному з нас властиво і підвладно робити маленькі дива. Особливо в цю передріздвяну пору!

Цьогоріч кожен ліцеїст мав змогу створити атмосферу свята Миколая дітям, батьки яких загинули в АТО, підтримати їхню віру в добро та казку, придбавши замовлені подарунки та необхідне. Учні ліцею зібрали кошти та закупили подарунки для цих дітей на суму 28220 грн.

Хлопчики з подаруночкамиКожна група мала свою дитину від якої одержала листа. У ньому вона розповідала про свої успіхи і те, щоб вона хотіла б отримати. Учні старалися виконати всі побажання і писали їй листа від імені Миколая.

За добрими справами визначаються моральні цінності та рівень доброзичливості. А ще, як показав час, саме волонтери відіграють значущу роль в період складних політичних та економічних державних перетворень. Ліцеїсти отримують досвід волонтерства, починаючи з таких благодійних акцій. Ми маємо можливість спокійно отримувати освіту, відпочивати і просто насолоджуватись життям. Всіма цими благами ми завдячуємо хоробрим українським добровольцям, військовим, що віддали свої життя за наш мир і спокій. У такий спосіб маємо нагоду віддячитись за їхню жертовність і подарувати трішечки радості та любові діткам загиблих воїнів АТО. Ці хлопчики і дівчатка, на жаль, зростатимуть без батьківської любові та ласки, їх більше ніколи не візьме за руку татко і не пригорне до себе, не зігріє їхні серця більше таткове слово. Тож дозвольмо хоча б у день Святого Миколая здійснитися частинці мрій цих дітей!!!

Прес-служба ліцею

Кирилов Іван , Л-21