Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Святий Миколай 2018

18 грудня відбувся захід присвячений Дню Святого Миколая. Захід підготувала – вихователь гуртожитку Добровольська Л.М.

МИколай з подарункамиУсміхнені обличчя, веселий гомін і багато щасливих дітей. На сцені яскраво миготять вогники, все святково прибрано,лунає новорічна музика та всі з нетерпінням чекають початку. 18 грудня у актовому залі нашого ліцею відбувся вечір до дня Святого Миколая. Атмосфера була надзвичайно чарівною. Довкола все блистіло і одразу відчувалося,що на носі уже й різдвяні свята. В голові крутилися спогади з дитинства,коли ранком ти прокидаєшся і знаходиш подаруночки під подушкою. Хотілося знову повернутися туди і відчути ті емоції щастя та загадковості.Миколай сцена

Ці дні завжди пов’язані з дивом. А в чудеса хочеться вірити завжди. Найпершим зимовим святом, з довгої низки, можна сміливо вважати День Св. Миколая - День покровителя дітей і мандрівників. З давніх часів, напередодні свята, в дитячі черевички виставлені біля порогу, або ж прямо під подушку, кладуть цукерки і подарунки.

Ні для кого не секрет, що в цій добрій історії криється життя реальної людини, що жила в другій половині   ІІІ століття і прославилась своєю всепоглинаючою любов’ю до усіх людей. За переказами, напередодні Різдва Микола виходив на вулицю і, приховуючи своє обличчя, роздавав дітям солодощі і подарунки.

Миколай і вчителькиСвятий Миколай —заступник людей від усіх проблем і нещасть. Відомо, що все життя він ніс людям Добро та Милосердя. Найбільше люблять і шанують його діти. По всьому світу малята пишуть Миколаю листи, в яких розповідають про подарунки, які б хотіли отримати в цю казкову ніч, і ставлять їх на підвіконня, звідки їх забирають помічники святого.Але святкувати цей день приємно усім без винятку. І в нашому ліцеї також його святкують. Наші ліцеїсти і вихователі підготували розповіді про це свято у кожній країні і зіграли захоплюючу виставу.

Вистава також подарувала приємні емоції,пов'язані з цим святом. Розповідь була про дітлахів,які очікували приходу Святого Миколая. Як і всі інші вони довго не могли заснути, говорили,веселилися і все таки дочекалися приходу Святого. І як приємно було в кінці всього дійства отримати невеличкі подаруночки-миколайчики, що також виготовляли наші ліцеїсти.Велике спасибі вихователям, що піклуються про нас і хвилюються за те,щоб ми також отримали подаруночки і занурилися в атмосферу цього свята.

Учасники свята:

Ведучі:    Луцюк Владислав;

                 Марчук Мар’яна;

                 Грималюк Віталій;

                 Львівська Владислава;

Миколай- Хімейчук Павло ;

Мама-      Палюга Катерина;

Тато -      Пеник Микола;

Діти:        Сем’єнко Христина;

                Шолоп Любомир;

Чорт -      Равшер Віталій;

Ангели:    Палюга Василь;

                 Михальчук Надія.

Прес-служба ліцею

Савчук Аліна, Л-33