Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Турнір з шашок

        У Фізико-технічному ліцеї з 3 по 6 грудня відбувся турнір із шашок.

Усі шашкиВ перший день турніру було зіграна тільки одна партія, але по цьому було видно, що у нас навчаються не тільки фізики та математики, а й шашкісти. Звісно, що було багато поразок та невдач у перший день, але були й такі, які перемогли.

         Перший день закінчився позитивно і зі стимулом до перемоги. Лістеїсти, які зазнали поразки, з надією чекали наступного дня, щоб зіграти ще одну партію і перемогти. А ті, хто переміг, з усмішкою і радістю йшов додому чи в гуртожиток, готуватися до наступних партій.

         Другий та третій дні були більш напруженими, ніж перший. Було не так легко, як видається на перший погляд, як-не-як три турніри підряд. Потрібно було добре все обдумати, серед тих думок знайти правильну комбінацію і потрібно це все робити швидко. Адже всі гравці дуже сильні.Дівчата шашки

       Третього дня судді міжнародної категорії Кузенко Іван Володимирович, Поглод Ігор Володимирович та Луцик Федір Якович визначили королеву шашок. Усі учасниці з нетерпінням і хвилюванням чекали почути своє прізвище першим, але виграли ті, хто зумів себе проявити найкраще.

         Дівчина з дошкоюОтож, перше місце посіла ліцеїстка групи Л-22 Сем'єнко Христина. Почесне друге місце виборола ліцеїстка групи Л-33 Боднар Софія. І третє місце дісталося ліцеїстці групи Л-21 Басістій Лілі. Тож привітаємо наших переможниць турніру із шашок.

З нетерпінням чекаємо турніру наступного року. Сподіваємось на кращі результати і нових переможниць.

Прес-служба ліцею

Крицька Ольга, Л-13