Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Стрільби-2018

Уже традиційно на відзначення створення Збройних сил України наприкінці листопада у Фізико-технічному ліцеї відбуваються змагання зі стрільби серед ліцеїстів та вчителів.

Цей рік не став винятком, адже 15-27 листопада кожен охочий мав змогу взяти участь у змаганнях, долучившись таким чином до святкування 27 роковин формування армії в незалежній Українській державі.

Варто зауважити, що першість відбувалася в різних номінаціях (командний та особистий залік), тому результати стрільби потішили як команд-учасників загалом, так і окремих ліцеїстів. У командній першості перемогла група Л-31, юнаки якої продемонстрували влучність та впевненість у володінні гвинтівкою, набравши 515 очок. Лише невеликого ривка не вистачило до перемоги команді групи Л-33, яка посіла друге місце, набравши 421 очко. Замкнула трійку лідерів команда групи Л-21, внісши до свого активу 417 очок.

Не менш цікавою і захопливою була особиста першість серед ліцеїстів, оскільки загалом між собою змагалися 132 юнаки. Так, поміж другокурсників найбільшу вправність у влучанні в ціль показав Пилипів Володимир (Л-22), «настрілявши» 39 очок із п’ятдесяти можливих. На другій сходинці опинився Ільницький Данило (Л-21, 38 очок), а почесне третє місце цьогоріч поділили між собою юнаки групи Л-21 Купчак Володимир та Остап’юк Роман (по 33 очки). Тобто маємо фактично чотирьох переможців серед ліцеїстів другого курсу, й виглядає так, що наступного року стрільби обіцяють нам багато неочікуваних вражень, непросту боротьбу серед юних стрільців та непередбачувані результати.

Хлопці-третьокурсники аж ніяк не зганьбили свого почесного статусу найстарших ліцеїстів і встановили високу планку, яку їхнім молодшим друзям буде не так уже й легко перевершити. Зауважмо, що на цих змаганнях протистояння у зазначеній віковій групі було особливо напруженим і запеклим, бо кожен учасник наступав попередньому на п’яти, показуючи не менш вдалий результат. Першу сходинку посів Гелетій Василь (Л-33), влучними пострілами набравши 42 очки із п’ятдесяти загалом. Лише на одне очко менше отримав Клочаник Максим із групи Л-31, а на два – Коссак Руслан із тієї ж групи. Таким чином, трійка лідерів-третьокурсників визначилась із мінімальним розривом у рахунку.

Особливої уваги, звісно ж, заслуговують підсумки стрільби серед дівчат, які довели, що можуть не тільки випромінювати красу й чарівність, а й міцно тримати зброю в руках та використовувати її за призначенням. Цього року бажання позмагатися виявило п’ятнадцять дівчат. Другокурсниці Ровенко Ольга та Барашкова Ірина з групи Л-23, а також Девда Анна (Л-22) вибороли призові місця, записавши до свого активу 32, 29 та 17 очок відповідно. Ліцеїстки Жмудик Олеся (Л-33), Головецька Ілона (Л-31) та Стефінів Оксана (Л-33) гідно презентували третій курс на цих змаганнях, ставши найкращими та отримавши в загальному заліку 31, 29 та 28 балів відповідно. Інші учасниці також показали хороші навички володіння гвинтівкою та непогану влучність.

Після того, як ліцеїсти випробували свої сили, на арену вийшли вчителі та представники адміністрації ліцею, які теж вирішили поборотися і показали результат, гідний рівня нашого ліцею. Вражаючим був результат заступника директора з навчально-виховної роботи Богдана Ярославовича Шарманського, адже він набрав 40 очок із п’ятдесяти. Таким чином Богдан Ярославович продемонстрував, що у переліку його професійних навичок, крім ґрунтовного викладання математики та феноменального еквілібристичного вміння складати розклад занять, є ще й неабиякі стрілецькі навички. Окремо слід згадати про успіхи вчительки хімії Тетяни Валеріївни Бурди та вчительки англійської мови Світлани Іванівни Нагуляк. Вони посіли почесне друге та третє місця, набравши 39 та 34 очки відповідно. Загалом у стрільбах відзначився 21 представник учительської та виховательської спільноти ліцею.

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо не втрачати запалу та гідними проявами своїх талантів підтримувати високий статус нашого ліцею!

Прес-служба ліцею

Верлата Анна Сергіївна

вчитель української мови і літератури