Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Просвіті - 150

Один із заходів відзначення річниці.

Просвіта 150 113 жовтня Просвіта Прикарпаття з нагоди 150-річчя товариства "Просвіта" організувала сеанс одночасної гри шашки-64 на 150-ти дошках. Було запрошено людей різної вікової категорії взяти участь у цьому незвичному спортивному дійстві. Ліцеїсти Фізико-технічного ліцею радо відгукнулися на запрошення і під егідою "Молодої Просвіти" ФТЛ у складі 29 ліцеїстів і куратора ліцейного просвітянського осередку Остап’юк-Субичевої Марії Василівни взяли участь у грі.Просвіта 150 2

Як з’ясувалось у процесі спілкування шашки є улюбленою грою багатьох сімей. Підтвердженням цьому була участь не лише наших ліцеїстів, а й їхніх молодших братів. Багато ліцеїстів зустрілися із своїми давніми знайомими-шашкістами, з якими неодноразово брали участь в обласних змаганнях чи, навіть, чемпіонатах України з гри в шашки.

Просвіта 150 3Варто зазначити, що одним із сеансерів гри (керівним гравцем) був майстер спорту, багаторазовий призер України, ліцеїст групи Л-21- Залуцький Роман. Його суперниками були близько п’яти десятків шашкістів, більшість з яких були ліцеїсти ФТЛу. Напевне важко боротися «проти своїх», але Роману це вдалося. Саме ліцеїсти були найзатятішими суперниками і останніми завершили цей сеанс гри, однак здолати досвідченого шашкіста так ніхто і не зміг!

 

В результаті цього одночасного сеансу гри в шашки із 150 учасників лише троє змогли домогтися фіксації нічийного результату партії. Одним із них став автор цієї статті, ліцеїст групи Л-21, Грималюк Віталій.

      

         Всі учасники отримали неймовірні емоції від гри та були нагороджені почесними грамотами. Від імені всіх ліцеїстів, хотілося б подякувати організаторам даного сеансу, за проявлену можливість спробувати свої сили у шашковому спорті.Просвіта 150 5

                                                                                             Прес-служба ліцею

Грималюк Віталій, Л-21