Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Подорож до Львова

З 28 по 30 вересня ліцеїсти групи Л-33 відвідали мальовниче місто Лева.

Осінній ранок. Легкий морозяний вітерець грається жовтими листочками. Та жодні погодні умови не змінять хорошого настрою ліцеїстів, адже попереду Львів.

Львів музейЛьвів – одне з найпрекрасніших міст України, де відчувається європейський шарм, любов до гармонії і краси. Життя в місті тече з якимось величним спокоєм. На вулицях міста панує романтичний, дещо сентиментальний настрій.

На нас чекало багато радісного і нового. В очах кожного горіла неймовірна цікавинка. Швиденько зібравшись, незважаючи на ранній час, ми з нетерпінням очікували потяга. Ті емоції, що нас переповнювали, просто не передати. І ось-через 3 години ми у Львові! Хіба не є радістю ступити на омріяну землю!Львів оперний

За давньою ліцейною традицією у перший же день ми відвідали Собор Святого Юри, що велично здіймається над містом. Побудований собор за проектом австрійського архітектора Меретина, а вінчає його скульптура Івана Пінзеля.

Потім нас чекала прогулянка містом та відвідування фізико-астрономічного факультету Львівського національного університету ім.Франка. Там науковий співробітник астрономічної обсерваторії Кулініч Ю.М. розповів нам про факультет та перспективи професії. Всі були в очікуванні неймовірного зоряного неба в телескопі. Це, мабуть, і справді змусило всіх хоч на хвилину забути про все, що тривожило на той момент. Він розповів про розташованість Марса, Сатурна і Венери на даній лінії, проте через захмарене небо ми не побачили цього дива.

Львів ФранкоНаступний день був також насичений різноманітними подіями. Ми відвідали усі храми в центрі, а також детально оглянули площу Ринок. Зокрема, ліцеїсти мали змогу побувати в таємничому італійському дворику та оглянути панораму міста з верхівки міської ратуші. Увечері нас чекало щось особливе-вистава у Національному академічному українському драматичному театрі імені М. Заньковецької “Назар Стодоля”. Дуже важливо побувати у драмтеатрі нового міста. Ліцеїсти настільки захоплено переглядали виставу, що потім ще довго ії обговорювали. Після неї з неймовірними емоціями ми прогулялися нічним містом.

Настав третій день нашої поїздки. Усім було надзвичайно важко попрощатися з містом котре стало для нас уже рідним, перед відправленням ми пішли на Святу Літургію, а дорогою ще раз оглянули визначні пам’ятки архітектури міста.

Ніхто не хотів залишати вузькі вулички міста, на яких красуються старовинні будинки, і п’янкі аромати неперевершеної львівської кави... Це місто, яке неможливо забути і яке назавжди залишається в серцях тих, хто хоч раз побував тут. Львів поєднує в собі безліч різних культур, які, органічно переплітаючись, створюють його власну, неповторну культуру.

Ми усвідомлюємо, що це була одна з останніх ліцейних поїздок, але ніяк не останньою в нашому житті.

Прес-служба ліцею

Стефінів Оксана, Л-33