Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День учителя

Учитель – це не професія, вчитель – це ціле життя, і воно віддане школі та учням…

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відзначається одне з найпотрібніших свят – День вчителя. Ця професія особлива, адже педагоги присвячують життя роботі з дітьми. Вона поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість.

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити,–

Є головна, як вищий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

ДиректорУ п’ятницю, 5 жовтня, відбулося таке свято і в Фізико-технічному ліцеї.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а ліцеїсти підготували чудові концертні номери і привітання.

Розпочалося свято із вітальних слів ведучих. Далі, за традицією нашого ліцею, з привітальним словом виступив директор Янишівський М.Я. Він також представив вчительку, яка тільки приступила на ниву педагогічної діяльності – Новицьку Віру Любомирівну, працівника, педагогічний стаж якого складає 5 років – Базовського С.В. Тих педагогів, чий стаж перевищував 10 років представив заступник директора з навчально-виховної роботи Шарманський Б.Я., а саме: Галагузу Ю.М., Кловатого Я.В.

А тих, які працюють 20 років і більше представив заступник директора з науково-методичної роботи Пиріг Ю.С., а саме : Бурду Т.В., Двояк Г.П., Ланіцу О.С., Главача Р.А., Голубчака І.В., Шарманського Б.Я,, Василишин О.В., Гобира Б.М., Добровольську Л.М. Всі вчителі отримали грамоти та подарунки за працю на педагогічний ниві. А учні привітали кожного з них гучними оплесками.Ольшанська

Особливу увагу приділили привітанню з 60-річчям вчительці фізичної культури Ольшанській Оксані Романівні, яка є не тільки чудовим педагогом, а й співзасновником Народного руху України та членом культурного наукового товариства “Рух”. Саме вона разом з іншими патріотами Батьківщини відстоювала незалежність нашої держави. Далі відбувся перегляд історичного документального відеофільму “Від підпілля до незалежності України” з участю цієї мужньої та вольової жінки. Таких як вона на світі одиниці. Директор вручив їй у подарунок розкішний букет квітів та красиву картину.

Після урочистої частини до привітання долучилися ліцеїсти другого та третього курсів. До уваги глядачів були представлені веселі сценки з учнівського життя та з повсякденного життя педагогів.Зал

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники ліцею від сяючих очей ліцеїстів, від їхніх посмішок.

На кінець заходу ліцеїсти побажали всім педагогам міцного здоров’я, терпіння, наснаги і здійснення мрій!

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту,

Ми вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Прес-служба ліцею

Головецька Ілона, Л-31

Калин Марія, Л-31