Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Випускний-2018

27 червня 2018 року, ще одне маленьке покоління ліцеїстів закінчило свій шлях в стінах ФТЛ.

В актовому залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте дійство з нагоди вручення випускникам Фізико-технічного ліцею атестатів зрілості. Такий важливий захід, у складі викладачів та ліцеїстів, не тільки змусив чоловіків затягнути галстук сильніше, а жінок стояти на височенних підборах. Цей захід, згідно з найкращими традиціями завершення навчання, дозволив всім нам згадати, що ж пов'язало нас за ці три роки. А пов'язало нас неймовірно багато, швидше приємних, ніж не дуже, подій.

Випускний вечір дозволив нам побути трішки сентиментальними, адже більше ми ніколи не зможемо зібратись в такому складі. Як сказав наш директор, Мирослав Янишівський, : «Це закон великих чисел». Багато жартів, фотографій, і старих спогадів. Навіть не віриться, що час летить так швидко.

Після вручення атестатів і нагород в університеті, викладачі, випускники та їхні батьки відправились в готель-ресторан «NADIYA», де за старою, доброю традицією щороку святкують закінчення навчання випускники ФТЛ.

Життя ліцеїстів повне труднощів. Повне складних запитань, таких як: "на кого ти вчишся?" і "скільки у тебе степендія?", повне незвичних деталей навчального процесу. За ці три роки, ми встигли побувати в найрізноманітніших ситуаціях. Встигли полюбити це місце і назвати його другим домом.

І в цей найбільш важливий і сповнений емоціями момент найважче підібрати правильні слова. Важко бути дотепним і абсолютно ненеможливо бути цікавим. Важко вмістити в обмежену кількість символів цю найніжнішу любов до рідного ліцею.

Бажаю Вам, випускники, щасливого плавання вже у студентському житті. І бажаю Вам, абітурієнти, витримати всі круті повороти на американських гірках нашого дому, та полюбити його так само, як і ми.

Бувай, наша маленька історія, Фізико- технічний ліцей.

Прес-служба ліцею

Романюк Людмила