Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Останній дзвоник-2018

25 травня 2018 року відлунав у Фізико-технічному ліцеї Останній дзвоник.

 

Урочистості, які відбувались на стадіоні ІФНТУНГ, розпочав директор ліцею, кандидат технічних наук, лауреат обласної премії ім.Стельмаховича М. Янишівський.

На своє останнє ліцейне урочисте святкування пан директор запросив випускників ліцею групу Л-31 ( наставник Василишин О.В.), групу Л-32 (наставник Файчак Н.Г.), групу Л-33 (наставник Куриндаш Н.О.).

Традиційно прозвучав Державний гімн України у виконанні ліцейної громади.

Родзинкою щорічного святкування у ліцеї свята Останнього дзвоника є передача естафети Почесної варти біля Державного прапора України.

Зміна варти 2018

Увесь ліцейний колектив висловив щиру подяку ліцеїстам, які у 2017-2018 н.р. виносили жовто-синє знамено на усі урочистості в ФТЛ:

  1. Капелісту Дмитру, група Л-32, прапороносець,
  2. Цахніву Владиславу, група Л-32, прапороносець,
  3. Веселовській Іванні, група Л-31, асистент,
  4. Настенко Інесі, група Л-31, асистент,
  5. Бойко Валентині, група Л-32, асистент,
  6. Андрусяк Катерині, група Л-33, асистент,
  7. Кириченко Наталії, група Л-33, асистент,
  8. Левко Ірині, група Л-33, асистент.
 

Вітання Куриндаш 2018Багато було щирих, теплих вітань у цей день. Зі сльозами на очах вслухались ліцеїсти у напутнє слово своїх наставників. Цьогоріч від імені “ліцейних мам”слово мала Куриндаш Н.О. Зворушливо і з великою надією на добре майбутнє випускників поблагословила дітей у доросле життя мама ліцеїста Кропивницька В.Б. Слово від випускників мали Двояк Софія (група Л-33) та Цахнів Владислав (група Л-32).

Ліцейна сім’я багата традиціями. По-доброму, як справжніх старших друзів, вітали випускників другокурсники. Відповідально і щиро дарували випускникам незабудки першокурсники. І все це з гарними, добрими піснями, зворушливими виступами, вишуканими танцями. Пісенне вітання звучало від Маковійчук Тетяни та Равшера Віталія (група Л-23), Сем’єнко Христини (група Л-12). Танець у виконанні Іщенко Ірини (група Л-12) та Дерюги Максима (група Л-21) став справжньою окрасою родинного ліцейного святкування.

Пролунав останній дзвінок…Кульки 2018

У широку, життєву далечінь вирушили наші випускники. З батьківським благословенням, з короваєм від вихователя гуртожитку Добровольської Л.М.

З надією пройшли вони під рушниковим перевеслом, яке тримали для них колишній випускник ліцею, перший “Ліцеїст року” Кириченко Микола та Гук Ірина, батьки випускників.Перевесло 2018

Попереду ще досить роботи: ЗНО, ДПА, ліцейні практики. Наш ліцейний дзвіночок останній завершив навчальний рік, але, водночас, покликав усіх у гарне ліцейне літо.

Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін:

Ланіца О.С.