Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День ліцею-2018

У п’ятницю, 18 травня відбувся 26-ий День ліцею

День ліцею 1Ось знову актовий зал університету, усміхнені обличчя, знову ми зібрались всі разом. Хтось відзначає це свято вперше, хтось вдруге, а хтось мав змогу розділити радість з усіма вже чотири рази. У далекому 1992р. з’явилася нова фортеця знань, яка охоче приймала до себе шанувальників точних наук. Із того часу промайнула більш ніж чверть століття, та все змінилось тільки у кращий бік. Час так швидко біжить! Всього два роки тому я сиділа серед ліцеїстів будучи тільки призером перед вступної олімпіади, а тут вже ліцеїстка другого курсу. Потрібно зберегти ці щасливі миті назавжди.

Цього року урочистості традиційно розпочалися із привітання директора і внесення Книги почесті та державного прапору. Далі нагородження цьогорічних призерів обласних олімпіад та конкурсу МАН. Щиро дякуємо їм за сумлінну працю на радість батькам й вчителям.

День ліцею 2Наступним же етапом було нагородження учасників та призерів Всеукраїнського етапу змагань. Їх було троє : Приймак Ростислав, Стеф’юк Станіслав та Яковин Валентина. Не кожен може зібрати усі сили і піднятися на вершину знань, але вони змогли! У подарунок ліцеїсти та їхні викладачі отримували художні номери.

Найцікавіше те, що почесне п’яте місце на Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року - 2018» зайняв Главач Роман Антонович, хоча не виявляв великого бажання брати в ньому участь. За підтримки ліцеїстів можна усе зробити, навіть майже перемогти на конкурсі і ввійти в почесну п’ятірку.

Проте всі чекали оголошення «Ліцеїста року – 2018» найпочеснішого звання у ліцеї. Цього року ним став Приймак Ростислав. Він вартий цієї нагороди. Саме Ростислав наголошував, що потрібно іти вперед, нічого не боятися і ні перед чим не зупинятися.День ліцею 3

Наші ліцеїсти не тільки інтелектуали, але й спортсмени. За результатами змагань їх можна відправляти на світові рівні змагань з легкої атлетики.

Ще нагороджували мешканців найкращих кімнат, де панує гармонія, навчання і затишок.Та найцікавіше залишилося попереду – нагородження призерів передвступних олімпіад. Як же було цікаво дивитися на цих майбутніх ліцеїстів!

Свято підходило до кінця. Одночасно з радістю і сумом всі покинули актовий зал, адже для третього курсу цей День ліцею – ось так, серед ліцеїстів свого курсу, був останнім. Тому бережімо усі щасливі миті у стінах ліцею! Вони зігріватимуть душі!

Прес-служба ліцею:

Стефінів Оксана, Л-23