Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Вистава в "Просвіті"

Ліцеїсти Фізико-технічного ліцею 20 травня відвідали Народний дім «Просвіта».      

Народний театр “Легенда” з нагоди 50-річчя запрошує на прем’єру вистави “Камінний хрест. Повернення”. Повний зал із захопленням спостерігав за акторською грою талановитих учасників. Ця вистава змусила задуматись і переосмислити свої вчинки.

   Нова вистава народного театру "Легенда" — трагікомедія, в якій майстерно переплелися минуле і сучасне, змушує задуматися над життям, проектувати побачене на день сьогоднішній. Постановка хоча і відбувається практично без зміни декорацій, але вражає палітрою одвічних цінностей, порушує таку актуальну для сьогодення тему еміграції.

Просвіта 2018Вистава Ігоря Юзюка «Камінний хрест. Повернення» - історія про правнука героя новели Василя Стефаника «Камінний хрест», який працює менеджером великої канадської компанії і приїжджає в село своїх предків. Як і сто років тому, з села у пошуках заробітку їдуть за кордон люди. Що ж чекає героя у селі, глядачі дізнаються вже незабаром.

Вистава несе до нас важливий меседж потрібно нести любов до своєї Батьківщини, ніколи не забувати звідки розпочався наш шлях по житті. У цей нелегкий час для нашої держави ми повинні триматися і долати все разом, підтримувати кожного. Після завершення вистави всі актори, як і годиться,   з`явилися на сцені, а глядачі аплодували стоячи. Такою була подяка акторам. А в нашій пам’яті залишився ще один незабутній спогад про похід у Народний дім «Просвіта»…

image003

Членкині «Молодої Просвіти»:

Басіста Лілія, група Л-11

Шкромида Олеся, група Л-11